Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők, ha kiderülne hogy az...

Nők, ha kiderülne hogy az exetek, akivel haraggal váltatok el, nagyon beteg és vérre lenne szüksége, mit tennétek? A ti vércsoportotok pont jó lenne neki.

Figyelt kérdés
2018. nov. 27. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Magyarország és az európai országok rendelkeznek a szükséges vérkészlettel. Minden évben van véradás.
2018. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Idegen embernek is adtam, neki miért ne tenném?! Adnék.
2018. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
94%

adnék.


utána összetaposnám a szemüvegét. az azé' jólesne...

2018. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, miért PONT az enyémre lenne szüksége, az A+ tudtommal a leggyakoribb vércsoport itthon. De oké, feltételezzük, hogy csak én segíthetek: adnék, kivéve, ha mondjuk péppé vert vagy megerőszakolt volna korábban.
2018. nov. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ezt írd ki holnap vesével inkább, az sokkal izgalmasabb
2018. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Megszivathatjátok, hogy véradás előtt vesztek be kereskedelmi mennyiségű viagrát.

32/f

2018. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Már nem haragszom rá,pedig elèggè megbántott,ès nem felejtek.A tüskèk bennem vannak.Ennek ellenère,ha bajban volna,zokszó nèlkül segítenèk rajta.Ez is egy olyan eset,hogy azonnal adnèk neki,kèrès nèlkül is.
2018. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan önzetlennek ismer mindenki de az exem biztos ott döglene meg felőlem ahol van. Az egy dolog hogy velem miket tett meg de azt hogy a gyerekeit hogy es hányszor verte át, na azt sosem bocsájtom meg.
2018. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A kórházak el vannak látva vérrel, véradásra pedig szoktam menni. Ezzel ez le van tudva.

Ha valami csoda folytán olyan helyzet állna elő, hogy pont akkor, pont ott csak én tudok vért adni, akkor természetesen adnék, mint bárki másnak, akár jóban vagyok vele, akár nagy ellenségem.

2018. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%

Én nem adnék. Oldja meg máshogy, vagy ne oldja meg.

Kegyetlenül hangzik, de ő is az volt velem.

2018. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!