Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy megérezte...

Volt már olyan, hogy megérezted, hogy valaki nagyon néz, és mondjuk nem azért, mert veled beszél, meg nem is azért, mert előadást tartasz vagy ilyesmi, hanem mondjuk tömegben, utcán, buszon?

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de számomra mindig dilemma ez, hogy akit megnézek utcán, mert ő is megnézett, ő is csak azért néz mert én megnéztem? Vagy fordítva?xD
2018. júl. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, éreztem ilyet, és fordítva is működik, szoktam ezzel szórakozni, hogy pl. metrón a szemben ülőnek elkezdem nézni a kezét, vagy lábát, haját, de úgy, hogy neki ez ne tűnjön fel, és néhány másodperc után biztosan megmozdítja azt a részét, amit nézek.
2018. júl. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem mindenkinek van egy ilyen meg érzése hogy ha nézik.
2018. júl. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer nagyon feltűnően nézett (pedig kisebb tömegben voltam), aztán egy ideig követett, végül leszólított, mert ismerkedni akart.
2018. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!