Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az baj ha olyan dolgok hagynak...

Az baj ha olyan dolgok hagynak közömbösen, amiknek "nem kéne? "

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom leírni az érzéseimet, szóval itt van néhány dolog ami zavar saját magamban:

- A youtube-on beírtam a keresőbe hogy "ne nevess kihívás". Az egyik videóban volt egy olyan részlet amiben egy nő szó szerint hozzávágta a kutyáját egy másik nőhöz. A kommentekben az emberek elkezdték szidni a nőt, és (majdnem) mindenki sajnálta a kutyát. Én

pedig őszinte leszek, nem igazán sajnáltam a kutyát, és nem is voltam mérges a nőre. Bár ez még szerintem "megbocsátható" eset volt.

Néhány hónappal ezután kutyás idézeteket kerestem, és szembetaláltam magam egy képpel ahol egy kutya szenvedett. Megint őszinte leszek, a kép nem hatott meg, egyszerűen csak meglepődtem (mert nem tudtam hogy állatkínzást fog kidobni a kereső).

-Volt egy olyan cikk is ami arról szólt hogy halálra haraptak egy kisbabát, de (csak úgy mint a kutyás estnél) nem sajnáltam.

Ne értsetek félre, nem bántanék se állatokat se embereket. Egyszerűen csak közömbösen hagynak ezek, de úgy érzem hogy nem kéne közömbösen reagálnom ezekre.


2018. márc. 4. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem bántasz másokat (legyen az állat vagy ember), vagy nem ösztönzöl valakit erre a tettre, nem foglak elítélni, a gondolatait és érzéseit senki sem irányíthatja, csak a tetteit. :)
2018. márc. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14%
Googe: szociopata ill. pszichopata, aztán keress fel egy pszichiátert
2018. márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják azt, hogy érzelmi sivárság, hogy mi a kiváltó oka, passz.

Ha családi háttér, azon könnyebb segíteni, mint ha genetikai eredetű lenne.

2018. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Szóval érzelmileg sivár vagyok?
2018. márc. 5. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!