Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minek éljek h felesleges az...

Minek éljek h felesleges az életem és mindenkinek jobb lenne ha nem lennék?

Figyelt kérdés

Sokat küzdöttem azért, hogy megváltozzak és előrébb jussak... Voltak céljaim... De jelenleg nincs miért élnem, szeretet éhes vagyok, és úgy érzem hogy minden körülöttem lévőnek az lenne a legjobb, ha eltűnnék örökre.. Aki utál annak azért Aki nem utál annak pedig azért mert jelenleg mindenkinek az útjában vagyok... Szerintem mindenki arra vagyik hogy eltűnjek..

Igazából anyám miatt vagyok nagyon bánatos, szerettem volna kapcsolatot újra építeni vele, de egyszerűen levegőnek néz.. Látszik rajta, hogy utál... úgy érzem, hogy velem van a baj amiért így bánik velem, s hiába küzdöttem érte, be kell látnom, hogy anyám örökre utálni fog és sosem fog velem foglalkozni... És teljesen boldogtalan vagyok és úgy érzem nincs miért élnem...

Egy hét múlva lenne a születés napom....



2018. jan. 16. 02:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért fontos neked egy olyan anya, aki nem törődik a gyerekével? (vagy ahogy te mondod, utálja?)


Biztos van még benned potenciál, tűzz ki egy célt amit még senki nem ért el, vagy egy olyat amivel igazolni tudod magadnak a létezésed. Ha elégedetlen vagy az életeddel, változtasd meg! Lépj ki a komfortzónádból, ha nincs mit vesztened, tűz ki egy célt amit eddig nem volt bátorságod, mondd azt az egyik vágyadra, hogy lehetséges, hogy van módja az elérésének és vágj bele, kockáztass!

2018. jan. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne anyádért küzdj, hanem magadért! Keress magadnak hobbit! Ha másod nincs, csak a lábad, akkor gyalogolj és túrázz! Közben meg szerezhetsz barátokat, ismereteket. Első sorban magadat kell szeretned. Nem mindenkinek adatik meg a rózsaszín gyerekkor. Olyan ember kegyeiért meg ne küzdj, aki nem érdemli meg. A legtöbbünknek, akinek nem jutott fényes gyerekkor, rögösebb az út, amit magának kell kitaposnia, de sokkal jobban értékeljük a legkisebb jót is, mert mi szerezzük meg önerőből! Nem kell nagy dolgokra gondolni. Olvass sok pozitív motiváló erőt adó könyvet és mozogj! Persze, aki csak panaszkodik és kifogást keres, nem akar változni, mert könnyen feladja, pedig egyébként testileg egészséges az SZÉGYEN!!! KAPD ÖSSZE MAGAD!!!
2018. jan. 16. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Pupusz ***** válasza:
Nem anyukádhoz képest létezel és nem azokhoz az emberekhez képest, akik nem szeretnek. Ne másoknak akarj megfelelni, mert abba egyrészt belerokkansz lelkileg, másrészt kivitelezhetetlen. Mindenkinek lehetetlen megfelelni és baromi fárasztó is a próbálkozás. Ha komolyan foglalkoztat a halál gondolata, mindenképp fordulj pszichológushoz, pszichiáterhez! Nem azért, mert bolond vagy, vagy ilyesmi, hanem, mert olyan sebek estek a lelkeden, amiket képtelen vagy egyedül feldolgozni. A depresszió egy betegség. Ha begyullad valamid akkor is orvoshoz fordulsz, ugyanígy kell tenni, ha a lelked "gyullad be". Kérj segítséget szakembertől, ha a környezeted nem segít! Nem a te hibád, hogy így érzel. Ezt fontos megértened. Nem a te hibád, hogy sebek keletkeztek a lelkeden. Ne szenvedj, ne kínlódj, lépj a megoldás felé! Azt pedig sosem tudhatod, hogy mi vár még rád az életben, akármilyen szörnyűnek is érzed pillanatnyilag. Akár egy nagy szerelem, család, gyermekek, akik sosem születnének meg, ha te nem lennél. Akikkel majd szeretetben élhetsz. De csak akkor fogsz tudni, ha addigra feldolgozod sérelmeidet és megbékélsz magaddal. Remélem, segíthettem. Sikeres gyógyulást!
2018. jan. 17. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dolgozol? Van hobbid? Hány éves vagy? Vannak gyerekeid? Mért gondolod azt hogy mindenki arra vágyik hogy eltűnj?
2018. jan. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Nyugi, ez csak a kamaszkori világfájdalom. Mindenki átesik ezen is, mint a fogzáson. Van akit jobban meggyötör, van akit kevésbé, de mindenki túléli.
2018. jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó. baromságot ha lehet ne írjál.
2018. jan. 19. 10:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Fogadj örökbe egy kutyát.:)
2018. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Akar irhatod privatban.
2018. jan. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Boldog születésnapot így utólag!:)
2018. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!