Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A karácsonyi nagy családi...

A karácsonyi nagy családi összejöveteleket hogyan lehet túlélni?

Figyelt kérdés
Amikor nagyon sokan ott vannak, a megmondóembertől kezdve a bájgúnár, "mű jószándékú" emberen át a sznob, beképzelt idiótáig mindenfélével lehet ott találkozni. Jobb lenne, ha nem mennék el?
2017. dec. 26. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk már nagyon régóta nincsenek ilyen összejövetelek, aminek örülök is. Ha nem szereted, beszéld meg a szüleiddel, hogy az ünnepek alatt maradjatok inkább otthon. Ha mindenképp el kell menned, akkor egyszerűen nem vegyél tudomást a többiekről. Hadd beszéljenek, van idejük.
2017. dec. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ismered azokat a tipikus "minden lében kanál" embereket, akik mindig jobban tudják, mit kellene csinálnod, mint te magad? Na, az ilyen emberek még a wc-re is bemennek utánad, csak hogy a szokásos monológjukat előadják. Agyrém.
2017. dec. 26. 11:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezzel csak arra akartam utalni, hogy sajnos a "mindenkit elkerülni" stratégia nem használ ilyenkor. A szüleim meg kb. a főszervezői ennek a pokolnak, tehát a jelenlét kb. kötelező. :/
2017. dec. 26. 11:16
 4/8 anonim válasza:
Megebédelsz, vacsorázol csendben, majd elvonulsz félre azzal, hogy tele vagy, aztán bedugod a fülest és netezel.
2017. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Elmész, mikor belépsz a testeden kívülre helyezed a tudatod hasznosabb részeit, a maradékkal pedig azt játszod, hogy statiszta vagy egy filmben, ahol a dolgod annyi, hogy udvariasan lereagálsz mindent, ha ügyes vagy találsz valami érdekes elfoglaltságot arra az időre, aztán lelépsz valami előre jól kitalált indokkal, és senki nem mondhatja, hogy már megint te nem akartál ezzel a nagyon kedves családdal együtt szeretetezni. Ha már profi leszel később más-más alapsztorikkal szórakoztathatod magad, pl. idegen bolygón humanoid fajt találtál, vagy ki kell találnod ki az igazi ember és ki a robot, melyik vendég lehet a potenciális vérfarkas, aggódva érdeklődhetsz a következő holdtölte időpontjáról, és kizárólag haladó szinteken feldobhatsz közhelyes kérdéseket, amire te magad rögtön közhelyekkel válaszolsz, bekészülsz idevágó hosszú idézetekkel, stb.
2017. dec. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez jópofa :D
2017. dec. 26. 11:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát én előre fosok, megyünk át barátom szüleihez, testvéréhez, akiknek nemrégen lett gyereke, most rajtunk a sor, konkrétan "sógor" a múltkor berúgott és félrehívott, hogy előadást tartson a gyerekvállalásról. hiába magyaráztam neki, hogy egy szobás lakásba papírfalakkal a szomszédok felé nem vállalunk gyereket, ő csak azt hajtogatta, hogy háborúba is szültek már. :D

A vicc az, hogy 100 m2es lakásban laknak, amit ajándékként kaptak...


A tiéd is jó lehet, amúgy van még ez:


[link]

2017. dec. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előző válaszokat elolvastam és igen sajnos én is tudom milyen ez...de már mi is leszoktunk erről. Ha jönni akarnak jöjjenek 24. vagy 27. de közötte ne. Megkínáljuk őket ugyanúgy de nem estik maradnak ilyenkor hanem csak 2-3 órára. De minden évben ugyanaz a téma kb...mit tanulok,amit tanulok az jól megy-e, ha jól megy akkor abból majd később mit tudok kihozni sok-sok egymásra épülő felesleges kérdés amihez már 21 évesen nincs türelmem annyira :D


Kérdező nálunk is vannak minden fajta emberek, a megmondótól egészen a kellemetlen családtagig, de ide mondhatnám a ''majd én felvilágosítalak hogy miért is jó ez meg az...''.

2017. dec. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!