Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen jotekonysagi akciot...

Milyen jotekonysagi akciot szerveznetek?

Figyelt kérdés
Menhelyi kutyasetaltas, gyermekkorhaz falainak festese az eddigi otletek, tudnatok meg segiteni?
2017. okt. 5. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Embereken nem segítenék az biztos, állatokon igen, ott leginkább pénzzel mert menhelyenként változó hogy épp mire van szükség.
2017. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Politikusok teljes vagyonát felajánlani, és odaadni gyermekkórházaknak, állatmenhelyeknek. Amelyik politikus tiltakozik, azt börtönbe zárni és/vagy lapáttal agyonverni.
2017. okt. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen állatokon segítést. Ha jótékonyságról van szó, az emberek 99%-a csak az emberekre gondol. Így őket már segítik elegen. De az állatvédelem, és az állatok segítése még mindig gyerekcipőben jár az országban.
2017. okt. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
Én is állatmenhelyeknek gyűjtenék, de nemcsak kaját, hanem pl. használható fahulladékot, bútordarabokat és némi segítséggel kutyaházakat csinálnék belőlük. Vagy bontásból származó drótkerítésekből kifutót, stb. Festeni egy szociális otthonban voltunk egyszer, így ezt is ajánlom, sok ilyen szociális vagy városi öregotthon van, ahol nincsenek túl jó körülmények. Egyébként szemétszedés is jó ötlet, bár nem kifejezetten szociális de az emberekért van.
2017. okt. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gyűjtés magamnak :)
2017. okt. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Saját magam ellátása és a gyerekeim fenntartása annyira elfoglal, hogy nincs ilyenekre időm. Csodálom és büszke vagyok azokra, akik ilyet csinálnak ; de kicsit nehezen is értem őket, hogy van ennyi szabad / felesleges energiájuk
2017. okt. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én állatokon és embereken segítenék egyszerre de nem ilyen kis léptékben tenném..hanem globálisan
2017. okt. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Ezeknél sokkal fontosabb lenne gyűjtést szervezni, hogy tényleg minden 5. faluban stadion épülhessen!
2017. okt. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 - ugye csak vicceltél!?
2017. okt. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van egy pszichológiai gondolatsor: Akik nem képesek az emberekkel együttműködni, azok inkább ilyenkor az állatokat és halott ügyeket segítik (panda), mintsem azokat az ügyeket, amik előbbre viszik a társadalmat.
2017. okt. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!