Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy diákmunkához az önéletr...

Ha egy diákmunkához az önéletrajzhoz fényképet kérnek, akkor feltétlen muszáj fényképészhez menni, vagy elég, ha te lősz magadról egy olyan képet, ahol "normálisan" nézel ki?

Figyelt kérdés
2017. aug. 2. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Ha tudsz olyan csinálni, mint a fényképész (fehér háttér előtt, szembenézős stb., és nem full homály, nincs rosszul beállítva, nem szar a gép), akkor sztem bőven elég az is.
2017. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Igen.


Fehér ajtó előtt, vagy egy fehér, gyűrődésmentes lepedő előtt ülve/állva kérj meg valakit hogy fotózzon le szemből (ne szelfizz)

2017. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
58%
Igen, én mindig magamnak csináltam. Fehér háttér, kép szemből, natúr smink, egyszerű haj, fehér ing, önkioldó.
2017. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Rajzolhatsz is - önarcképet!
2017. aug. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a többiek válasza jó, elég a telefonos kép fehér háttér előtt (nekem anno munkahelyen a hivatalos képemet csináltuk úgy, haver iPhone-jával az épület fehér fala előtt :D)

de ha pesti vagy, a beülős fülkék is jó képet csinálnak

2017. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!