Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha kitörne...

Ti mit tennétek ha kitörne egy atomháború és tudnátok, hogy kb.30 perc múlva pecsapódnak az első rakéták?

Figyelt kérdés

Illetve azt megelőzően, amikor már szinte biztos volt, hogy elkerülhetetlen lesz a konfliktus?


Próbálnátok biztos helyre menekülni, a túléléshez szükséges eszközöket felhalmozni vagy várnátok a halált?


Lenne akitől bocsánatot kérnél, vagy mindenféleképpen el akarnál búcsúzni?


2017. aug. 1. 16:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Furcsa, de megmondanám a volt osztálytársamnak, hogy évekig bele voltam zúgva. Sosem mondtam el neki, de mindig is el akartam, talán megkönnyebbülnék, mert még most sem vagyok biztos, hogy kiszerettem belőle végleg.

Aztán a családommal tölteném az időt.

Vaaagy átmennék a szomszédok medencéjébe, és csinálnék valami nagy hülyeséget, hogy emlékezetes legyen az utolsó fél órám. Nem tudom :/ ez nagyon nehéz, és szomorú kérdés.

Ja és bocsánatot kérnék az egyik volt barátomtól/osztálytársamtól.

2017. aug. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%
Kipróbálnám a kokót
2017. aug. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 BlackSword ***** válasza:
45%
Imádkoznék, hogy azonnal meghaljak... Aztán amilyen szerencsés vagyok megpróbálnék egy túlélőkből álló csoportot létrehozni...
2017. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

1-2, 2 eset van:

A, ha az X helyemen lennék, akkor a rohamcsomagommal együtt mennék a központi óvóhelyek valamelyikébe;

B, ha az Y helyemen lennék, akkor gyorsan összedobálnék pár dolgot és mennék a földalatti pincébe.

3, Vagy a 2 esetben lévő lehetséges túlélést várnám, vagy a halált.

4, Minek? Nincs olyan sok ember már körülöttem, akivel viszont kedvelnénk egymást vagy el kellene búcsúznunk...

2017. aug. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
42%

Mondtam már korábban, még a lehetőségét is kár felvetni! Műsort sem csinálnék belőle! Nézd meg "A titok" című filmet, és választ kaphatsz mindenre!

[link]

2017. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Örömtáncot lejtenék. Eszembe nem jutna senki elől elvenni a helyet bármelyik óvóhelyen.
2017. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az összes xanaxot bevenném, amit találnék. Nem zavarna a többi.
2021. febr. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!