Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha kitörne...

Ti mit tennétek ha kitörne egy atomháború és tudnátok, hogy kb.30 perc múlva pecsapódnak az első rakéták?

Figyelt kérdés

Illetve azt megelőzően, amikor már szinte biztos volt, hogy elkerülhetetlen lesz a konfliktus?


Próbálnátok biztos helyre menekülni, a túléléshez szükséges eszközöket felhalmozni vagy várnátok a halált?


Lenne akitől bocsánatot kérnél, vagy mindenféleképpen el akarnál búcsúzni?


2017. aug. 1. 16:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Jól megnézném, mert most látom utoljára.
2017. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%

Ez alapból ki van zárva! Mert ha fél órával korábban értesülök róla, akkor szinte más is, és mielőtt becsapódna leszednék.

Az ehhez hasonló gondolatokat nincs értelme feszegetni!

Mert ha bekövetkezik, akkor úgy következik be, hogy nem fogsz tudni róla előre, és akkor meg tök mindegy már hogy mi fog történni.

2017. aug. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
azé' 30'-nél többet hagyhattál volna nekünk, b+
2017. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#2 Itt nem egy rakétáról beszélek, azt képzeld el, hogy a világ atomfegyvereit mind egymásnak eresztik. Több ezer rakétát lőnének ki a szembenálló felek. (Az, hogy kik ezek most nem lényeg.)

Az háború pedig már tapintható volt, nyílván feszült politikai helyzet előzte meg a tényleges konfliktust.

A válaszcsapás érkezését pedig hasra ütés szerűen mondtam, nyílván ha a mi rakétáink kirepülnek az ellenség is érzékeli és küldi a válaszcsapást, de valamennyi időnk még lesz mielőtt pecsapódnak a töltetek.

2017. aug. 1. 16:54
 5/17 A kérdező kommentje:
A 30 perc csak a rakéták indítása utáni idő, mint már írtam, nyílván komoly előzménye lenne egy ilyen háborúnak, így lehetne rá készülni. A lényeg azért mégis csak az amikor már biztos, hogy elkerülhetetlen a konfliktus.
2017. aug. 1. 16:57
 6/17 anonim ***** válasza:
Túl sok időd van hülyeségre!
2017. aug. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2%
én maszturbálnék, vagy megdugnám az első csajt aki szembe jön velem. legalább érezzem jól magam a halálom pillanatakor.
2017. aug. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#6 Nem hülyeségre van. Hasznos válaszokat vártam, amelyeket felhasználtam volna, egy posztapokaliptikus világ megteremtéséhez. Nyílván pár GYK-s, fiktív reakció nem mérvadó, de na...több mint a semmi..., de akkor marad a Redit, ott még lehet normálisan dumálni...
2017. aug. 1. 17:07
 9/17 anonim ***** válasza:
Kétesélyes, attól függ mekkora lenne az a bomba, bár ezt meg honnan ehetne előre tudni. Ha mondjuk fél óra alatt ki lehetne érni a ahtósugarából akkor gyors autóba azt hajrá. Amúgy meg tolnánk egy utolsó menetet barátnőmmel, mást mit elhet tenni?
2017. aug. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Hasznos válaszokat vártam, amelyeket felhasználtam volna, egy posztapokaliptikus világ megteremtéséhez."

Ja vagy úgy. Ezt mondhattad volna.


Voltaképpen ugyanazt tenném, amit most az utóbbi években. Mert már tudjuk, hogy elkerülhetetlen a vég, nincs az olyan messze. Nem menekülnék - mert ami elől menekülsz, az szembejön veled-, nem "halmoznék fel túlélési eszközöket", semmit nem halmoznék, és megpróbálnék ÉBEREN, tudatosan átlépni a halál küszöbén - ami mindig is a szakrális beavatottak célja volt. De hát végül is erre készülök már régóta. Ahogy Taisen Deshimaru zen mester mondta: Haljatok meg kedves tanítványaim még életetekben!

2017. aug. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!