Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Míg egy férfi szinte minden...

Míg egy férfi szinte minden nőt megkettyintene, egy nő sokkal nehezebben bújik az ágyba. Miért?

Figyelt kérdés
2017. máj. 30. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

genetikailag így vagyunk kódolva (mindkét nem)

nézd meg az állatvilágot, ott is többnyire ugyanígy működnek a dolgok

mind a hím állatok, mind a férfiak "vadászösztönét" a tesztoszteron nevű férfihormon biztosítja egyébként

2017. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A nőknek máshogy működik az agya, a gondolkodása. Az ő evolúciós céljuk, ami a génjeikbe van kódolva, hogy kihordjanak és felneveljenek néhány egészséges gyereket, lehetőleg EGY apától. Ők ösztönösen inkább húznak a monogámia irányába, egy férfiban a biztonságot, a megbízhatóságot és a határozottságot keresik, mert az a biztos talaj.Máskülönben társadalmi vonatkozása is van a dolognak: a nőknek vigyázniuk kell a " jó hírükre" mert könnyen a rosszindulatú pletykák áldozatává válhatnak. Ez az ő társadalmi létük számára igenis fontos dolog, a karrierjükben és a magánéletükben is súlyos károkat tehet egy ilyen támadási hullám.
2017. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyik alapvető különbség, ami miatt sosem fogja megérteni magát mindkét nem.

Hormonális különbségek, azt nem tudom, hogyan hatna egy nőre, ha hasonló hormonális rendszerük lenne, mint a férfiaknak.

Nehéz ezt megérteni egy nőnek, lényege az, hogy egyáltalán nem lehet felette uralkodni. Kizárt.

2017. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Dehogy nem lehet felette uralkodni...


Max te nem tudsz!


29F

2017. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Nincs itt semmi genetika. Ugyanúgy szeretik a f...t, csak kéretik magukat és válogatnak. Ennyi.
2017. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert a fèrfiaknak mindegy, csak legyen alul lyuk, míg a nőnek nem csak annyiból áll a választás, hogy legyen egy nyúlványa elől. 1000 dolgot nèznek egy pasin, míg kötèlnek állnak. Vègső soron a jövendőbeli gyermekük genetikája, felnevelèsènek sikere múlik rajta. Úgyhogy de, genetika.
2017. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mert a nőknek nagyobbak az elvárásai. Ismertem olyan lányokat, akik itthon átlagosak voltak, nem jöttek be a jobb pasiknak. Elmentek cserediáknak külföldre, ahol egzotikusnak számítottak és orrba-szájba ment a szex. Mert megkaphattak olyan pasikat, akiket itthon nem.

Az is baj, hogy az egyik oldalról hajlamosabbak észrevenni az emberek a dolgokat, a másik oldalról nem. Pl. aki férfiként ment már el bulizni férfiakkal, az elég sokszor láthatta, hogy hány férfit felesleges győzködni, hogy menjen el lakásra azzal a csajjal, aki rájuk mászik. Mert nem mennek, mert hűségesek.

2017. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A nők, én úgy vettem észre, nagy többsége érzelmibb típusú, ezért érzelmek nélkül nem bújik ágyba (nem azt mondom, hogy nincs kivétel vagy hogy nagyon kevés van, de a többség nem olyan). Nem az van, hogy "hát, kicsit is szimpi a csávó, akkor hajrá".


Emellett ugye megvan az a társadalmi stigma is, hogy aki sok férfivel fekszik le, az egy szajha meg szaros csizma meg kulcslyuk ugye :D.


Plusz azért van az a része is a nőknek, akik anyagiasak, ők meg csak olyannal fekszenek le, akik gazdagok és láthatóan lehet őket behülyíteni, beleülni a tutiba.

2017. máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az szerintem is igaz, hogy nagy átlagban (hangsúlyozom, ez átlag, és az egyes esetekben ellenpéldákat is lehet mondani), a férfiak azok, akik szívesen dugnak meg minél több nőt, nekik ez dicsőség, és egymás között hencegnek vele (ez szinte a férfiasság fokmérője, hogy kinek mennyi nő jött össze) - ezzel szemben a nők inkább arra törekednek, hogy komoly kapcsolatuk legyen, és megtartsanak valakit.


Ennek biológiai gyökere van, és tényleg az állatvilágból örököltük meg. Az állatvilágban a hím ugyanis minél több nősténynek csinál utódot, mert ez a fajfenntartást szolgálja, a nőstény pedig az utódjait gondozza, amit veszélyeztet, ha más hímek is a közelben ólálkodnak. Ebből következik, hogy míg a férfiak nőről nőre mennének, addig a nők egy férfit akarnak maguknak megtartani.


De ez tényleg csak átlag, én magam is rengeteg férfival találkoztam már, akinek csak egy nő kellett, de találkoztam már olyan nővel is, aki úgy váltogatta a pasikat, mint más a zokniját.

2017. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja, és az eszedbe sem jut, hogy ez csak álszenteskedés, és kulturális háttere van, a társadalmi elvárásoknak akarnak megfelelni az "én nem olyan lány vagyok" szöveggel.

Hihető is lenne az elméleted, ha nem lett volna már pár száz alkalmi kapcsolatom, 1-2 éjszakás kalandom. A legtöbb nőnek csak az a lényeg, hogy ne az ismeretségi köréből bújjon ágyba valakivel, mert akkor kiderül, pletyka lesz, rossz híre lesz, stb. Ha ettől nem kell tartani, akkor nagyon odaadó a legtöbb.

Az, hogy a legtöbb pasi béna a csajozáshoz, két értelmes mondatot nem képes elmondani, az nem azt jelenti, hogy a nők nehezebben bújnak ágyba. Persze, maguktól nem is fognak, mert van büszkeségük is, de egyébként "könnyű a békát tónak ugrasztani". Ha csak a monitor előtt csorgatod a nyálad, attól nem megy házhoz neked egy nő se.

Kitartás, férfitársaim! ;)

2017. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!