Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebook profil törlése pro...

Facebook profil törlése pro és kontra?

Figyelt kérdés

Jó ideje gondolkodom ezen. Tudtok pro és kontra érveket felhozni? Ki miért van fent rajta és mit vár tőle, előnyök/hátrányok?


Igazából csak 2 csoport meg pár ember miatt vagyok fent (őket Messengerben is el lehet érni profil nélkül), szerintem az emberek teljesen félreértelmezték a szerepét. Dicsőség fal lett belőle. :O


2017. máj. 1. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Minek törölni? Elég ha inaktiválod. Az enyém inaktív több mint egy éve.
2017. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De két hétig tudod csak inaktiváltan tartani, utána törlődik, nem?
2017. máj. 1. 16:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem törlődik, évekre is inaktív maradhat. Van külön inaktiválás és törlés. A törlés után 15 napig nem szabad belépni, mert akkor még sem törlődik.
2017. máj. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Egyetértek a következő mondatoddal: "Dicsőség fal lett belőle."


Régen is az volt, most is alig használom. Sosem szerettem a "sztárposztokat"...

2017. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
52%

Akkor lesz belőle dicsőségfal, ha azzá teszed.


Engem ha bárki bejelöl, visszaigazol akkor kiveszem a "követés" pipát és onnantól nem látom ki mit posztolt, csak ha direktbe megnézem.


Beszélgetni is lehet, de nem kötelező, ki is lehet kapcsolni a chatet, vagy beállítani kiknek legyél elérhető.


Arra viszont tök jó a Facebook, hogy tudom követni rajta az oldalakat, érdeklődési irányomat. Repülés, autóversenyzés, viccek. Plusz rengeteg eseményről informál, így nem kell mindent kutatni vagy fejben tartani.

2017. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Törölni akarod amikor azt se tudod megállni hogy ne lépjél be? Nekem van mégse léptem be pár hónapja.
2017. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem annyi elonye van hogy tavol elo ismerosoket megkereshetsz,kovethetsz erdekes oldalakat,meg ugye manapsag iskolahoz,egyetemhez csoportokban szoktak konzultalni.

De ezek ugye akkor allnak fent ha fel akarsz keresni valakit,vagy iskolas vagy. Ha nem,akkor gyakorlatilag nyugodtan torolheted.

En kizarolag az iskola miatt vagyok fent,de nem kovetek senkit igy eleg ures a kezdolapom. Esetleg 1-2 jobb oldalt nezek. De egyaltalan nem lenne nagy ervagas ha kitorolnem.

Szoval ezek alapjan eldontheted van e ra szukseged :)

2017. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pro és kontrát mi feleslegesen írunk, ha te máshogy használod. Nekem pl. pro, hogy az egyetemi anyagokat sokszor oda pakolják fel, de kétlem, hogy egy egyetemre járnánk. :D

A facebook egy jó oldal, ha jól használja valaki. Aki kiakad rajta, azt jellemzően frusztrálja valami. A frusztrációt kéne legyőzni, nem az oldalt hibáztatni.

2017. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Frusztráció? Nem is tudom.

A facebook egy ritka gusztustalan, szisztematikus és nem ritkán profitorientált adathalászattal foglalkozó kémprogram. Ha megadod az adataid, használni fogja őket, ha nem adod meg, megpróbálja kirugdosni belőled. Kedves, nem?


A frisebb sajtóból:

[link]


[link]


(Itt nem annyira a magyar, mint inkább a linken megtalálható nyugati adatokat érdemes nézegetni.)


Ez régebbi, de annál tanulságosabb; manapság is foglalkoznak ilyesmivel:

[link]

2017. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!