Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket mi motivál az életben?

Titeket mi motivál az életben?

Figyelt kérdés
Miért éltek? Miért keltek fel minden reggel?
2017. ápr. 25. 10:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%
Pénz,nők,sör.
2017. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Én motiválom saját magam. Mindig sok cél van előttem, ha valamelyiket elérem, automatikusan jön a következő, bőven van miért élni, ha az ember megtalálja azt, amit igazán szeret csinálni az életben és ami tényleg boldoggá teszi (akár hobbi, akár munka, akár emberi kapcsolatok terén, a legszerencsésebb, ha mindhárom téren). Ezen kívül sok közeli és távoli kisebb-nagyobb tervem van, mindig van mit várni és mire készülni.
2017. ápr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
En az elet miatt elek :) Szerintem ez egy nagy ajandek, ugyh minden reggel van vmi, amiert szivesen kelek fel. Leginkabb az ikreim mosolya, de ez csak 1 ok a sok kozul :)
2017. ápr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekeim.

Ha úgy adódott volna, hogy nem születtek volna gyerekeim, akkor az motiválna, hogy minél több olyan dolgot csináljak ami szórakoztat.

De mivel vannak, ezért az motivál, hogy őket terelgessem az életben és az, hogy ha megöregszem ne nekik kelljen bajlódniuk velem.

2017. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
A céljaim, a családom.
2017. ápr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Már semmi, olyan élőhalott emberként élek.
2017. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A legfontosabb céljaim: hogy irodalommal foglalkozhassak és hogy legalább annyi kártyapartit lejátsszak az unokáimmal, mint velem játszott a mamám :) Ez a két cél mindennél többet ér. De sokat számít, hogy mellettem állnak a barátaim és a családom, és hogy jelenleg még azt tanulhatok, amit igazán akarok.
2017. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Semmi, de muszáj lenni valahogy, ha már vagyok.
2017. ápr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Aki a 8-as választ lepontozta, annak gratulálok :)))
2017. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Semmi, de tényleg. Csak azért kelek fel, mert menni kell dolgozni, hogy legyen pénz, hogy legyen miből befizetni a számlákat meg kaját és ruhát venni. Másra nem tudok úgysem költeni, mert egyrészről nem jut rá, más részről meg heti 6 napi 10-12 óra meló után úgysincs időm sehova sem menni, semmit csinálni, tehát még ha lenne is pénzem, akkor sem tudnám elszórni.
2017. ápr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!