Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Titeket mi motivál az életben?

Titeket mi motivál az életben?

Figyelt kérdés
Csak úgy elgondolkodtam, mert napközbe elég fáradt vagyok, mivel későn szoktam lefeküdni aludni. Aztán rájöttem, hogy azért fekszek le későn, mert ugye minél később fekszek annál később jön a következő sz*r nap...
2012. márc. 3. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

az, hogy talán egyszer jobb lesz... nem sok, de ezért érdemes felkelni :D


amúgy logikailag ... ha később fekszel le, hogy később jöjjön a szar nap, akkor ugyanolyan mintha hamarabb feküdnél le nem ? mert minél tovább vagy ébren, annál tovább tart a szar nap nem ? :D

2012. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Meg fogsz halni.Akar holnap is megtortenhet,ezerfelekeppen.

Megvaltoztattad mar a vilagot?Vagy legalabb a sajatodat?Mit hagysz hatra hogy az emleked halhatatlan legyen?

Engem ez motival.

2012. márc. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát nem teljesen így van, mert amíg fent vagyok este tájt már csak élvezem (már amennyire élvezni lehet) a semmit tevést, de másnap tuti olyan dolgokat kell majd csinálnom amihez nincs kedvem. (és mivel nincs kedvem nem is fogom, és ezen őrlődök)
2012. márc. 3. 18:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Régebb még tudtam célokat kitűzni magamnak, álmodozni, reménykedni. Egy ideje arra eszméltem, hogy megközelítőleg egy rakás trágya az életem. Talán azért érzem így mert nagy csalódás volt rádöbbenni, hogy teljesen más lettem, mint amilyennek anno elképzeltem magam.

Régebb xar tanuló voltam egy közösségi élettel, most egyetemen az elsők közt vagyok viszont magányosnak érzem magam, mivel a régi barátok messze vannak tőlem és ezek akik itt vannak eléggé enyhén fogalmazva szűklátókörüek.

2012. márc. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is pontosan olyan vagyok mint te, kérdező. Nekem az ad reményt, hogy elgondolom pl másnap délután találkozhatok a barátaimmal, filmezhetek, lazulhatok itthon.
2012. márc. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!