Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akin látszik hogy egy kicsis...

Akin látszik hogy egy kicsis erőszakos, az általába megütne egy nőt?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 17. 10:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Mármint ránézel és úgy tünik egy szó nélkül hogy erőszakos az miért lenne feltétlen erőszakos? Nyilván ha tudod hogy vannak ilyen rohamai vagy beszéltél vele és érezni rajta hogy van benne frusztráció és harag akkor sanszos hogy egy veszekedét erőszakos tettlegességel zárna le. De pl én úgy öktözkösök és az alap kiálásom olyan hogy nem szívesen lennél velem egy sötét sikátorban. Xd De valójában nagyon szelid, békés ember vagyok. Bár ha egy nő támadna meg ugyan úgy bánnék vele mintha egy férfi támadna meg. De engem véd a külsőm plusz a diplomatikus készségem. :D
2017. ápr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Most jönnek a lepontozók meg károgók nem érdekel, de van olyan hogy legszívesebben megütnéd mert visszaél ezzel a "nőt nem ütünk meg" dologgal. Direkt provokál, ha véletlenül eljár a kezed akkor meg ott áll megszeppenve mert nem számít rá, de elpattanhat a cérna az embernél. Ettől függetlenül elítélem az erőszakot, de tényleg vannak olyan esetek amit meg lehet érteni
2017. ápr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Én is úgy nézek ki, mégsem ütnék meg egy nőt. Erről ennyit. Viszont elmondanám hogy akiből nem néznéd ki az viszont többségében ilyen. Egyik volt osztálytársam egy vézna magas srác volt aki kitűnőként végezte a gimit, még az iskola falán is kint volt a képe a "büszkeségeink" falon. Aztán már 2 barátnőjét i úgy megverte hogy az egyik napszemüvegbe járt télen, a másik meg fogsort és állkapcsot csináltatott a spórolt pénzéből.
2017. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

"van olyan hogy legszívesebben megütnéd mert visszaél ezzel a "nőt nem ütünk meg" dologgal. Direkt provokál"


1. Senkit nem ütünk meg. Sem nőt, sem férfit, sem gyereket, sem kutyát. A fizikai bántalmazás nem más, mint a saját tehetetlenségünk kifejeződése.

2. Nőt nem azért nem ütünk, mert valami szent lény, hanem mert sokkal gyengébb, és nem tud visszaütni. Valamiért mindig a gyengébbek, nők, gyerekek, kutyák érdemlik csak meg a verést. Nem sokszor hallok olyat, hogy a háromajtós szekrény méretű kidobóembert, vagy a munkahelyi főnököt verte meg valaki, mert megérdemelte. Fizikai fölényben, vagy hatalmi helyzetben lévők, érdekes módon soha nem érdemlik meg.

3. Ha olyan nőd van, aki direkt provokál, akkor még mindig a tiéd a választás, megbeszéled vele, elhagyod, vagy megvered. Téged minősít, ha együtt élsz egy olyan nővel, akit csak úgy tudsz elviselni, ha rendszeresen megvered.


4. A kérdésre válaszolva: nem hiszem, hogy bárkin látszana, hogy megütne-e egy nőt. Mármint a külsején nem látszik. A viselkedéséből már le lehet vonni következtetéseket.

2017. ápr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokan igen,megütnének nőt is. Meg kell figyelni hogy adott férfi ,hogy viselkedik idegenekkel ,akiktől nem függ és valamilyen szinten alatta állnak. Ha ott lekezelő,erőszakos, kihaénnem stílusú akkor várható a későbbi erőszak a párjával is.
2017. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

Le lehet pontozni. Előre leszögezném hogy nem támogatom az erőszakot és ha lehet jobb elkerülni de...

Ezt a "lányt nem ütünk meg" elvet sosem támogattam.

Ha van egy lány aki csesztet,provokál és a szép szóval nem mész semmire akkor állsz mint a hülye és tűrsz mindent? Ha a fiúnak bemoshatsz egyet ha nem ért a szép szóból akkor a lánynak miért nem? Nem azt mondom hogy egyből ököllel verd be az orrát :D de azért egy sallert ugyanúgy ki lehet osztani nekik is ha rászolgálnak. Ha meg ezután rád támad akkor igenis földhöz vághatod és leszoríthatod. Szerintem nem kell mindent eltűrni csak azért mert lány. Azért hogy a kérdésre is válaszoljak. Nem feltétlenül, lehet hogy ő ragaszkodik a "nőt nem ütünk" elvhez.

2017. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

"Ha van egy lány aki csesztet,provokál és a szép szóval nem mész semmire akkor állsz mint a hülye és tűrsz mindent?"

Nem. Otthagyod a francba.

"Ha a fiúnak bemoshatsz egyet ha nem ért a szép szóból..."

Nem, egy fiúnak sem moshatsz be. Őt is otthagyod a francba, ha nem ért a szép szóból.

"...akkor a lánynak miért nem?"

Ld. fent.

"Nem azt mondom hogy egyből ököllel verd be az orrát :D"

Szerencse.

"...de azért egy sallert ugyanúgy ki lehet osztani nekik is ha rászolgálnak."

Mint az előző válaszomban írtam, mindig a fizikailag gyengébb szolgál rá a sallerra. 120 kilós bokszolót mikor ütöttél meg utoljára, mert rászolgált? Munkahelyi főnöködnek mikor vertél le egy sallert, mert rászolgált? Jól gondolom, hogy apád is lezavart neked hébe-hóba egy fülest gyerekkorodban, mert megérdemelted? Te mikor ütöttél vissza neki? Miért nem?


Aki szerint a fizikai bántalmazás jogos, neadjisten, hasznos, gondolkozzon el azon, hogy mi a célja vele. Jobbítja a kapcsolatot? Jobb emberré válik a bántalmazott a veréstől? Frászt. Maximum megfélemlített, és sunyi lesz, alkalmasint maga is bántalmazóvá válik.

Egyetlen egy célja van, a saját tehetetlen dühünk levezetése, mert nincs más eszközünk annak kezelésére, mint a tettlegesség. És hangsúlyozom, tök mindegy, hogy nőt, férfit, gyereket, vagy állatot bántalmazunk, a bántalmazás mindig rólunk szól, nem a másikról.

2017. ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
De ha nem tudod otthagyni mert pl az osztálytársad és nap mint nap több órára össze vagy zárva vele és rendszeresen próbál megalázni idegesíteni a többiek előtt kisebb nagyobb sikerrel akkor nem tudod otthagyni. Meg ez az otthagyod rendszer sosem működött rendesen mert akkor senki sem fog tisztelni gyengének tartanak aki nem tudja megvédeni magát és a többiek is elkezdenek csesztetni. Nem piszkálni akarlak vagy veszekedni veled de sokban nem értünk egyet.
2017. ápr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, így már értem. Én más kategóriában gondolkoztam. Életkoromnál fogva most kizárólag felnőtt emberekre gondoltam, nem iskolás gyerekek verekedésére. Hát igen, abban a korban gyakran előfordul, hogy elcsattan egy-egy maflás, de ez a tanulás folyamatába belefér. Mármint így tanulja meg a gyerek kezelni az indulatait, hogy felnőtt korában már ne az ökle legyen az egyetlen érve.
2017. ápr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
óh, így már világos én meg az iskolai terrorizálásra korlátozódtam :D
2017. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!