Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti megsértődnétek, ha valaki...

Ti megsértődnétek, ha valaki a közös tervetekből egyszerűen kilépne?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy kis csapatba, ahol segítek az kutatásokban (egyetem). A projektünknek köszönhetően most azonban egy olyan ötlet jutott eszembe, ami úgy érzem megváltoztatná az egész életem. Azon gondolkodom, hogy egyedül akarom megvalósítani ezt, mert így csak tőlem függ a végeredmény.


Ti megsértődnétek, ha valaki kilépne a csapatotokból, aki nemrég csatlakozott hozzá? Nem szándékom senkit megbántani, de egyszerűen úgy érzem, ezt jobb, ha egyedül folytatom tovább.


2017. ápr. 5. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Ne törődj azzal hogy ki mit gondolna :) Ez a lehető legrosszabb amit tehetsz. Járd a saját utad ha úgy érzed Neked úgy jobb :)
2017. ápr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Én megsértődnék ha valaki a közös tervből egyszerűen kilépne.

Az a meglátásom, hogy te nem csak egyszerűen kilépsz, hanem a téged befogadó közösséget "meglopva" lelépsz. ( A projektünknek köszönhetően most azonban egy olyan ötlet jutott eszembe,..... )

2017. ápr. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Ne lopj és ne légy Júdás !
2017. ápr. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy megsértődnek, hiszen úgy érezhetik, cserben hagyod őket. Esetleg a saját projekt mellett nem tudnál a csapat része IS maradni?
2017. ápr. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát Józsi ha te vagy az akkor mélységesen csalódtunk benned a Sanyiékkal.Megbeszéltük hogy a cefrét amit ÉN szereztem eggyütt főzük le húsvét elött most meg sumákolsz itten hoggy neked más terveid vannak.Hát rossebb egyen meg de te abból nem iszol még rá se nézhetsz.A disznó vágás utáni bulin meg meg ne lássalak.Hát az ember esze megáll.
2017. ápr. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy nem esne jól nekik.

Az nem lenne megvalósítható, hogy mikor befejezitek a közös munkát, te utána folytatod önállóan amit szeretnél?

Egyébként a nagy ötletről is kiderülhet x idő után, hogy "zsákutca" és akkor két szék közül a földre esnél....

2017. ápr. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Magyarul nagy reményekkel beléptél valahova, ahonnan kiakarsz szálni, mert a csoportnak köszönhetően eszedbe jutott egy "nagy, bomba ötlet", aminek az érdemét csak magadnak akarod.

Egyszerű a helyzet, ha biztos vagy a sikerben, akkor csináld, de lesz pár haragosod, főleg amikor kiderül, hogy honnan jött az ötlet, és miért hagytad őket ott.

Azonban ha bukás lesz a dolog, akkor számolnod kell azzal, hogy többet nem kellesz azokba a körökbe, sőt az "ilyen" hírek azért terjednek is.

2017. ápr. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit elkezdtél, és amihez a nevedet adtad, illik befejezni. Ha fut még a projekt, akkor ne most hagyd cserben a társaidat. Ha kész lesztek, léphetsz, addig nem lenne etikus a többiekkel szemben. Feltételezem, hogy még fiatal vagy, ha egyetemre jársz, bőven van időd megvalósítani önmagad is.


"Ne törődj azzal hogy ki mit gondolna :) Ez a lehető legrosszabb amit tehetsz. Járd a saját utad" Szerintem pedig ez a legrosszabb, amit tehet. Már a csapból is ez folyik, hogy mindenáron csak ÉN számítok, érjük el a céljainkat bármi áron, ne foglalkozzunk a másikkal. Hosszútávon ílyen hozzáállással nem lehet működőképes társadalmat fenntartani, nem hiába élünk közösségben..

25/N

2017. ápr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!