Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy egy...

Miért érzem azt, hogy egy csődtömeg vagyok és nincsen jövőm?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, gimis lányka. Mindig 5ös voltam mindenből, de semmiben nem vagyok olyan kiemelkedoen jo. Már most félek attól, hogy nem vesznek fel egyetemre, nem lesz jó munkám és nem lesz pénzem, semmim. Mindig próbalom a maximumot kihozni a suliban, de mar most belefáradtam. Ugy erzem, ha nem 5öst kapok, hogy egy hülyegyerek vagyok.

Vannak barátaim, kevés, de legalább igaziak. Barátom sem volt még, és attol is félek hogy soha senki nem fog szeretni, nem lesz férjem és családom.

Nem értem hogy miért stresszelek ilyeneken, pedig mindig nagyon pozitiv vagyok és jokedvu, de igazabol felek az élettől. És hogy a szuleim csalódnak bennem.

Mit tegyek, hogy ne féljek ennyire mindentől mint egy gyökér szánalmas ember?

Koszi ha elolvastad:)



#félelem #jövő #fánk #túlsokatettem #ésmostfájapocim #eszekegykisszódabikarbónát
2016. dec. 31. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Folyton azt érzem, hogy nem érdemlem meg, hogy szeressenek az emberek. Mindig amikor látok ilyen fiatal szerelmeseket azt érzem, hogy én úgy sem kellek majd egy lánynak sem. Mondjuk én veled ellentétben sosem voltam jó tanuló. Meg nem csak tanulásban nem voltam jó hanem semmiben sem. Semmihez sem értek igazán. Illetve alacsony vagyok és szervátültetett. Ez miatt utálnak az emberek ezért igyekszem elbujdosni a világ elől. 25/F
2016. dec. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

majd kinövöd.


14 évesen meg örülj, hogy még nem volt barátod. Az lenne a gáz, ha már több is lett volna.


Ne legyél maximalista.. az nem vezet jóra. Egyetemre meg fölvesznek akkor is ha nem kitűnő tanuló vagy... bár egyetem előtt lesz még egy érettségi is.. szóval addig nem kell aggódnod.

2016. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem értelek, amit írsz, kérdező, de javaslom, ne az érdemjegyekkel foglalkozz. Oszd be optimálisan az idődet, energiádat, tanuld azt, ami érdekel! A többit szard le, hozd ki kettesre, vagy hármasra azokat. Ne aggódj, érettségi után kitalálsz majd valamit.


Előre tervezni nem igazán lehet ebben az országban, hacsak nem egybevág az érdeklődési területed jól fizető, fix állással, ami valljuk be, elég ritka fajta állás. Szóval próbálj nem görcsölni ezen. ;)


Mindig legyél nyitott mind több dologra, az élet folyamatos önfejlesztést. Amúgy is változó ez a földi világ, mindig alkalmazkodni kell az aktuális lehetőségekhez, tehát előre nem javaslom különösebben tervezned.


Írd le ide, mi mindenhez értesz, vagyis ami épp eszedbe jut, mert nem kell felsorolni mindet. Csak azért javaslom, hogy lásd magad előtt mindezt. Akár magadnak, akár ide. Biztos van érzéked sok mindenhez, pláne hogy szín 5-ös szoktál lenni.

2016. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azok a kulcsszavak😄😄😄
2017. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!