Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez miért jó? Nem értem ezeket...

Ez miért jó? Nem értem ezeket a lányokat.

Figyelt kérdés

Sok lány van akik szilveszterkor felvesznek ilyen kivágott, mini, csillámos ruhácskákat, magassarkút...

De ez miért jó?

1) baromi hideg lesz.... ha csak a buszon utaznak a buliba akkor is

2) táncolni nem a legkényelmesebbek ezek a minik...ahhoz egy nadrág sokkal jobb

3) a magassarkú részegen = bokatörés


és még sorolhatnám


2016. dec. 31. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Egyszerű k**** Van is egy ilyen vicc: Melyik 4 állat bírja a hideget?

fóka,pingvin,jegesmedve, k****

Na mindegy térjünk vissza. Bájologni akarnak, hogy tettszenek mindenkinek. Elcsábítsanak kapós srácokat, mert azt hiszik, hogy így néznek ki sexy-n és hogy ez tetszik mindenkinek. Hát nem! Nagyon megvetem őket mert egyszerűen gusztustalanok. Ha meglátok egyet, szégyellem, hogy én is nő vagyok, velük egyetemben.

2016. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Mert rxbanc az összes, és ezzel jelzik a hím egyedeknek, hogy nyitva a kapu. :)
2016. dec. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Mikor egy ilyen lánnyal beszélgetek, megkérdezem: Tudod mi állna neked jól? A tétova válasz után,: a pöc.öm!
2016. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Psycho ***** válasza:

Amiket felsoroltál, mind praktikus okok, így logikusak, racionálisak. A lányok teljesen máshogy állnak hozzá. A fő cél, hogy jól akarnak kinézni (abba ne menjünk bele, hogy kinek mit jelent az, hogy jó: a lényeg, hogy jelen kérdés szempontjából őszerintük mi számít annak, hiszen ezért bújnak ilyen rucikba).

Ennek oka, hogy egyfelől a srácoknak szerintük ez bejön (hozzáteszem, javarészt ez így is van), másfelől a lányok közt is megvan ilyenkor az összehasonlítás: egymásra "licitálnak", ki öltözik fel szebben. Olyan ez, mint amikor a srácok versenyeznek, kinek jobb a számítógépe, mobilja, kocsija stb.


A lényeg pedig, hogy ez olyan erős hajtóerő, motiváció bennük, hogy az általad felsorolt praktikai szempontokat sokadlagosnak ítélik meg.

2016. dec. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!