Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol tudnék normális, igényes,...

Hol tudnék normális, igényes, intelligens barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy nincsenek barátaim. Egy két haverom van, meg egy barátnőm akivel van hogy hónapokig nem beszélünk, vele nem tudok olyan dolgokról beszélni ami engem érdekel, mert eléggé felszínes és ha talál valami pasit magának (2-3 hetente mást) akkor egyből le vagyok sz@rva. Meg én vagyok a szerencsétlen a szemében, hogy nem kavarok állandóan valakivel.

Oké az ilyen emberekkel el tudok menni bulizni pl, de nem érzem úgy hogy megbízhatnék bennük, meg hogy ismernének, mert igazából semmit se tudnak rólam. Inkább egy kifejezéssel jellemezném őket, a "társadalom alsóbb rétege". De mindeközben azt hiszik hogy ők a legjobbak a világon, mindenki más aki egy kicsit is normális az "nyomi" a szemükben. Nem lehet velük belemélyedni egy témába se, mert csak hétköznapi dolgokról meg emberekről tudnak beszélni.


Hol ismerhetnék meg normális embereket akik nem az ilyen "buli" "ivás" "insta" "snapchat" szintűek?


2016. dec. 27. 16:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Ahogy már előttem is írták páran, itt is lehet barátokat szerezni. Én is itt ismertem meg egy fantasztikus embert, akiről később kiderült, hogy egy környéken él velem. :)


Egyébként milyen témákról szeretnél beszélgetni, belemélyedni? Csak mert engem elég sok nem hétköznapi dolog foglalkoztat, és a felszínesebb témák nem igazán érdekelnek. (pl. Bulizás, ivás... Stb.)


Ha van kedved, Írj egy üzit, szívesen beszélgetek veled! :)

Egy 18 éves lány Szabolcs megyéből.

2016. dec. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Találd ki mi érdekel és azon a területen.
2016. dec. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kár hogy a 11es hölgy nem Debrecen környéki.
2016. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

11-es vagyok. :)


Kedves 13-as!


Debrecen nincs olyan messze, a szomszédban van. :)

2016. dec. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!