Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nagyon sok...

Miért van az, hogy nagyon sok egyetemista egyáltalán nem ott köt ki, ahonnan elindult? És mégis hogyan csinálják?

Figyelt kérdés
Például hogyan lesz olyasvalakiből orvostan-hallgató, aki először egy minimálpontszámos szakra járt, vagy egy gyógypedagógus hogy kerül egy olyan hivatalba, aminek semmi köze nincs a gyógypedagógiához?

2016. dec. 2. 20:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem voltak jó eredményeim főiskolán, de az élet teljesen eltér az iskolapéldáktól. Kezdetben nem is tudtam a szakmámban elhelyezkedni, így elvállaltam más munkákat, de a szakmát nem adtam fel, és eljutottam oda, hogy a legutóbbi munkáltatómtól állandó megbízást kaptam a szakmámba vágó feladatokra, és persze itt nem állok le, hanem folytatom az önképzést. Ez többet ér számomra, mint hogyha színjelessel diplomáztam volna.
2016. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!