Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Erre, hogyan kéne reagáljak?

Erre, hogyan kéne reagáljak?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal fb-on beszélgettem (sulis dolgok), majd hirtelen egy meztelen képet küldött magáról. Mint kiderült a pasijának szánta, csak véletlen valamit félrenyomott.

Azt mondta, hogy nem akarja, hogy kiderüljön és töröljem az egész üzenetet. Meg majd hétfőn megakarja nézni, hogy tényleg kitöröltem-e.

A képet mentsem le vagy ne? :D


2016. nov. 3. 18:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne legyél szemét, töröld le. De előtte nyomtasd ki, gondolom azt nem tiltotta meg.
2016. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#10 ez tiszta sor, ez még velem is előfordul. De ha az ember meztelen képet küld, azért kétszer megnézi kinek...nem? Én legalábbis így szoktam. :D

Kivéve ha annyira sok mindenkinek küldi már, hogy nem parázik attól hogy véletlenül félrenyom.

Ez már csak azért is sántít, mert nekem nem csak a pasim, és a barátaim de a családtagjaim is megvannak nyitva csevegésbe. Állati ciki lenne ha olyan képet kapnának amik nem nekik szólnak. Ebből kiindulva gondolom én azt, amit írtam. :)

2016. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

alap hogy ments le.

és az előtte kitörlés pedig tökéletes randi alap.

átmegy hozzád,mert te csak ott tudsz törölni stb felépíted.

fent vagytok és akkor nyugodt körülmények között közlöd,hogy bizony egy csók az ára ennek a dolognak.

aztán ha jól nyomod,akkor meg is dugod,ha ez nem jön össze akkor a csóktól benne is felébredhet valami,amit később ki tudsz bontani,tudsz belőle építkezni.

2016. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Komolyan kérdés, hogy lementsd e? :D Na ne már. Mondd neki, hogy ha eleget küld még és bejön, akkor átmehet és pár jó szex után talán letörölheti ő. De a biztonsági mentést nem! :D
2016. nov. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!