Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen márkájú WC papírt...

Milyen márkájú WC papírt vesztek? Coop, Spar vagy drágábbat vesztek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 27. 13:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
6%
A legolcsóbb egyrétegűvel. De aztán lecsapatom zuhannyal tusfürdővel az a legjobb,mondjuk egy helyiségben van a fürdő-wc szóval egyszerű. A papír csak szétkenegeti,aztán kész a vonalkódos gatyesz .de a bidé se rossz találmány csak idehaza annyira nem ismerik hogy azt hiszik abba is bele kell kulázni :D
2016. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
31%

a bidével az a baj h gyenge a vízsugár, a tusolófej jobb, de a legjobb ha lecsavarod és a cső végét befogva gőzborotvaként tisztítasz :D

csak a sok csavargatástól elhasználódik a tusolófej

2016. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de vannak tekerhető fejű tusolók is ahol változtatható a víz szórásképe ,az is jó alternatíva egy kiadós fisifosi után nagyon jól lehűt :D
2016. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Aldi, Lidl 3 rétegűt és ugyanott veszek nedves wc papirt az akció befejezéséhez.
2016. szept. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy a márka... lehetőleg a legolcsóbbat, ami azért már 3 réteges. És nem illatosítottat.
2016. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

spar budget

ez újrahasznosított papír és olcsó is

2016. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
És a százforintos boltokban lévő Coala, Baby , Lilla márkájú ?? Én mindig százdorintosban veszem, Coala: Aloe Vera meg kamilás és 2 rétegűek. 8 tekercs 220 Ft. Akciósak is valamelyik mindig.
2016. szept. 29. 18:01
 28/31 anonim ***** válasza:
64%
Ki az a szarosseggű aki minden választ lepontoz ? :D
2016. szept. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Zewa vagy ha éppen a hónap csóróbbik végén fogy el a budipapír, akkor Auchan sajátmárka, de abból is a drágábbik, 3 rétegű.
2016. szept. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
csak Zewa, ha akciós akkor többet és akkor az a következő akcióig kitart. Utálom, amikor a nyilvános wckben mindig csak az a használhatatlan egyrétegű van. Sőt olcsóbb márkájúból is jártam úgy, hogy hiába volt 3 rétegű és u.annyi lapos mint a Zewa, a Zewa mégis vastagabb volt amikor egymás mellé raktam őket. Ha meg az olcsóbbat 10x összehajtogatod, hogy ne legyen olyan a kezed, akkor árban már majdnem u.ott tartasz, mintha vennél egy normálisat, mivel akkor az olcsóbb hamarabb lefogy...
2016. okt. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!