Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ekkora baj ha sokat...

Tényleg ekkora baj ha sokat törődöm a kinézetemmel? 17/F

Figyelt kérdés

Tavaly kezdtem el járni diákmunkárs, azóta már megvan, hogy konkrétan mire gyűjtök, de mindeközben szoktam magamnak ruhákat venni. Persze mértékkel, csak nagyon nagyon ritkán veszek drágábbakat (10 körül) ha annyira megtetszett, de ettől függetlenül általában ennél olcsóbb dolgok szoktak megtetszeni, szóval nem pazarlok vagy ilyesmi, valamint a hajammal is sokat foglalkozom (ha csak egy kicsit is feláll mindent előről kezdek :D).

Erre szüleim kitalálták, hogy hülyeség amit csinálok, rosszabb vagyok mint egy lány, nem értik mire jó ez, miért kell ennyi időt fordítani magamra stb.


2016. szept. 22. 17:04
 1/10 anonim válasza:
100%
Persze ne legyél igénytelen és adj magadra. De... én kivagyok a cicafiúktól,aki nem megy úgy emberek közé, h nem tökéletes a haja...
2016. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit aggodnak a szuleid hogy beteg vagy, vagy meleg.
2016. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Az amit manapság ilyen fiatalokon látni hajviselet az egy vicc. Bele is bolondulnék, ha minden nap azzal kéne foglalkoznom, hogy az alul rövid, felül hosszú oldalra vágott frizurám pont olyan szögben legyen, hogy szépen álljon. Miközben egyáltalán nem férfias, inkább divatmajom és szerintem b.*zis is.
2016. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
majd kinövöd
2016. szept. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

fontos az ápoltság, de ez a hajas dolog b_zis.


ha lenne gyerekem és ezt csinálná, én is aggódnék.

2016. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%

Ha neked így jó csináld.Nehogy már majd a begyöpösödött b*zizó gyakorisokra hallgass, akik csak irígykednek.

A válaszolók pedig jobban tennék, ha rákeresnének az előző évtizedek divatjaira, mert az meg nekünk nem tetszik.

2016. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 irigykedek? mire? arra, hogy órákkal előbb felkel, és macerálja a haját, én meg közben alszom? hmm most, hogy mondod, dejóneki! kár, hogy én nem tehetném ezt meg :(


ja és ha valaki nem b_sztatja órákig a haját, mint valami menyasszony, akkor az már az előző évtizedek divatjait követi? miféle logika ez? jómagam egyébként semmilyen divatot nem követek, a mostanit pláne nem.

2016. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Köztudott ha a pasik mennek valahova többet cicomázkodnak mint a nök :D az én párom is ilyen viszont az öltözködését (azaz a vásárlásos rész ) azt én szoktam rendezni .. a haja neki is szent .. és még mielött elkezdené nem , nem ecset fejű :D
2016. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

B*uzi -e vagy?

(Ám jah, eléggé gáz)

2016. szept. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Egyaltalan nem gaz. Én is ilyen vagyok, és sokan leb*ziznak ez miatt de már sz*rok bele :D 17/f
2016. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!