Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebook-on miért nem képesek...

Facebook-on miért nem képesek visszaírni az emberek?

Figyelt kérdés

Írok egy ismerősömnek megnézi de nem ír vissza. Oké megértem, hogy mindenkinek dolga van meg ilyenek de akkor annyit írhatna, hogy később írok most nem tudok.

Vagy lehet sokat várok el másoktól?


2016. aug. 18. 15:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
59%

Az a baj a dologgal, hogy ha nem tudod, miért nem válaszol és ebből problémát csinálsz, nem véletlenül nem válaszol.

Facebookon vannak barátaim és ismerőseim. A barátaimnak válaszolok, de néha csak 1-2 nap késéssel. Egyáltalán nem zavarja őket, tudják, hogy épp dolgom van.

De vannak olyan emberkék, akik egész nap otthon ülnek, nincs egy barátjuk sem és úgy érzik, minden apró-cseprő dologgal engem kell zaklatniuk. Egy bizonyos szintig nekik is válaszolok normálisan, de aztán megunom. Ha valaki egy héten át, a hét minden napján megkérdezi, hogy hétvégén megyek e vele valahova, de én hétfőn azt mondtam, hogy nem, akkor annak mégis mit válaszoljak? Elolvasom, ignorálom és kész. Ha egyszer elmondtam, hogy biztosan nem érek rá, akkor nem érek rá. Egy értelmes ember felfogja. Egy nem értelmes általában nem és újból zaklat. Ha valaki nem értelmes, akkor nem kezelem értelmes emberként.

2016. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Les zarja, vagy nem ér rá vagy nem nézi.
2016. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!