Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek a Teveclub-osok hogy-hogy...

Ezek a Teveclub-osok hogy-hogy még nem unták meg az egészet?

Figyelt kérdés

Olyan 2005 környékén, még kiskamaszként neveltem tevét. Azóta már elmúlt tíz év. Poénból felnéztem újra az oldalra, és még mindig ugyanazok a tevék vezetik a toplistát, mint 10 éve (pl.: Bill Clinton, de további sorrend is tök ugyanaz)

Hogy a fenében nem unták még meg az egészet? Ha jól emlékszem már két hetes kihagyás után is megdöglik a jószág, és hibernálni is csak egy hónapig lehet.



2016. aug. 15. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én leghosszabb ideig két évig bírtam nevelni őket, aztán meghaltak. :D

Egyébként sok embert is meglehet ott ismerni, chaten anno mindig fenn lógtunk a kari tagokkal.

Én háromszor próbáltam ki, először 2007/8 körül. Szintén feltűntek az ilyen toplistás dolgok, mint neked, de szerintem az lehet mögötte, hogy ők ilyen törzstagos, alapítós tevék (emberek). Tehát szponzoráltak. :D

2016. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak írtak egy programot ami játszik helyettük. :D Nem tudom hányan ismerik a Shakes & Fidget nevű játékot, de az is ilyen böngészős naponta feljárós játék. Na ahhoz például volt ilyen program, szépen beállítottad aztán játszott neked. Elképzelhető hogy ők is ilyesmit használnak, meg az is hogy ez életük játéka (szó szerint lol :D).
2016. aug. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az elsők az oldal tulajdonosaié. (Clinton és társai). Nekem 12 éves tevém van. Hetente 2-3x ránézek és ennyi. Hülyeség, de már megszoktam.
2016. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Miért kellene megunni? Aranyos bugyutaság, jól jön a mai túlpörgetett világban. Én is megetetem és tanítom a 15 éves tevémet minden nap, mást sosem csináltam vele.
2016. aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!