Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ítélik el annyian...

Miért ítélik el annyian azokat, akik bántják magukat?

Figyelt kérdés

2016. aug. 14. 23:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mert butaságra vall és általában olyan emberek csinálják akiknek pont jó az életük csak valami apróság érte őket vagy unatkoznak és ezt világfájdalomnak fogják fel.

Hányszor látsz hajléktalant vagdosni magát? Hányszor látsz egy többgyerekes családapát aki minimálbérért dolgozik 12 órát 6 nap egy héten csak hogy el tudja tartani a családod hogy vagdossa magát? Hányszor hallottál olyat hogy a harmadik világban az emberek vagdossák magukat?

És hányszor hallottál olyat hogy a kis tinik a jól fűtött lakásban nyári szünetben unatkozva vacsora után bedepiznek a hatalmas szerelmi bánatukon és vagdossák magukat? Jah...

Tesóm csinálta ezt 13 évesen mert neki olyan szar élete van.

Aha, anyum egyedül tart minket és a belét kidolgozza hogy fenttartsa azt a szinvonalat amiben élünk. A kis szarosnak mindene van. Ennyi idősen saját szobája, kapott bele egy saját TV-t. Mindig oda megy ahova akar és pénzelve van. Ennyi nem volt neki elég, neki kellett egy nem akármilyen gép. Szóval hogy ne anyámat húzza le elmentem suli mellett melót vállalni és megkapta a gépét plusz a drága hangfalat amit kinézett mellé. Utána neki egy új telefon kellett amiért megint vállalhattam melót hogy ne egy szart kapjon. Ez az egész meglátszott a jegyeimen is. Megkapta az új csili-vili telefonját míg minden amit tett érte annyi volt hogy nem segített be otthon semmiben és csak eljárt szórakozni. Aztán egy hónapra rá véletlen rövid ujjú volt rajta és megláttam a vágásnyomokat. Először azt hittem lány létére verekedett, majd sírva mesélte hogy ez azért van mert ő neki a milyen szar élete van. Hát ott borultam én ki és olyat kapott hogy azóta nem merte még egyszer vagdosni magát. 13 évesen b**asszátok meg...

2016. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!