Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is gondolja ezt, egyetért...

Más is gondolja ezt, egyetért valaki? /Facebook újdnságok, bővebben lent/

Figyelt kérdés

Sziasztok:) Úgy érzem, hiába próbál a Facebook a felhasználók kedvére tenni, inkább csak elronják, és régen jobb, személyesebb volt.

Ott van például a "Látta" funkció, kijelzi ki mikor volt aktív, mobilnet, facebok mobil alkalmazás,messenger..

Amíg nem voltak ezek, mindenki mikor volt ideje netezett és chatelt a gép előtt ülve pár órát max, nem vol gond hogy nem válaszolt, reagált valamire azonnal,mert az emberek tudták hogy a másiknak nincs ideje/módja válaszolni.

Ma meg már elvárás hog mindig elérhető legyél, és h nem reagálsz hamar, vagy láttad de nincs válasz már baj.

Szerintetek?



2016. júl. 18. 14:59
 1/4 A kérdező kommentje:

* újdonságok

Bocsánat az elgépelésért:)

Lehet lesz még más hiba is a szövegben, rossz a billenytyzetem, pár betű nem akar reagálni :D

2016. júl. 18. 15:05
 2/4 manó1235 ***** válasza:
100%
Igen egyet értek veled, de én a legjobban az MSN-t szerettem ott csak üzenetbe tudtál megosztani képet stb, igaz nem volt adatlapod, de néhányan annyira az arcunkba tolják már a magán életüket hogy az sok. Meg szerintem túl sok személyes adatot meg adnak már az emberek hol dolgoznak, telefon szám stb. Nem veszélytelen.
2016. júl. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Inessential ***** válasza:
Lecsenghetne már ez a faceboom téma. Úgysem fog eltűnni.
2016. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Inessential ***** válasza:
facebook*
2016. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!