Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megadnátok a címeteket?

Megadnátok a címeteket?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki instagram-on elkezdett chat-elni egy német sráccal. Majd átmentek facebook-ra. Barátnőm szerint ez már megkérdőjelezhetetlen bizonyíték, a srác az, akinek mondja magát.


Képeket küldözgetnek egymásnak meg hangfájlokat(?), de skype-on nem beszéltek. Most megkérdezte a barátnőm, hogy megadja-e a címét a pasinak, mert az küldeni akar neki valamit.


Paranoid vagyok, ezt tudom, de ti megadnátok a címeteket?



2016. júl. 14. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
ne
2016. júl. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
a német srácot nem hívják véletlenül abdullának vagy valami hasonlónak? tudod arra fele már ez is elég gyakori név
2016. júl. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
vagy esetleg musztafa kebabnak?
2016. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem arab neve van.


De hát ez is... érted. Nem a személyi igazolványával van lefotózva. :)

2016. júl. 14. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Én biztos beszélnék vele élőben, kamerával mielőtt bármiféle személyes adatomat kiadom. Amíg nem láttam, nem tudhatom, hogy például nem valami vén perverz-e. Ha valamit feltétlen küldeni akar, egy rokonom címét adnám meg.
2016. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem adnám meg. Ha valamit küldeni akar, küldje egy csomagautomatába vagy postára.
2016. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Inessential ***** válasza:
Nem.
2016. júl. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!