Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megadnátok az MSN címeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megadnátok az MSN címeteket neki?

Figyelt kérdés

Van egy külföldi srác akivel két hónapja levelezek az interpenpal oldalon. Megkérdezte tőlem hogy szeretnék-e külföldi pasit meg hogy megadnám-e neki az msn címem.

Normálisnak tűnik, de tudom azt is hogy milyen veszélyeket rejt kiadni az adatainkat. Amúgy nem arab, meg néger, hanem német és informatikus szóval nem akar bevándorolni. :D

Másrészt nem szoktam fent lenni szinte soha MSN-en, külön le kéne beszélnünk hogy mikor legyek fent.

Én 23 vagyok , ő 29.

Ja és azért sem vagyok biztos a dologban mert ezzel még jó néhány csajnak is megírhatta hogy szívesen lenne a pasija. Nem?

Ti mit tennétek?


2012. ápr. 29. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Nem ajánlott, lehet hogy egy szervkereskedővel hozott össze a sors.
2012. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy msn címből csak nem fogja eladni a vesédet... Ha meg a esetleg olyan információt tartalmaz amit nem akarsz vele tudatni akkor csinálj egy másikat.
2012. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az MSN-címed még nyugodtan megadhatod, mivel kábé kismillió vírus/féreg/trójai van, ami az ismerősök címtárából kilopja mindenki MSN címét. Azóta én is kapok mindenféle reklámot és kamufelkérést az enyémre. Vagyis odaakarok kilyukadni, hogy az MSN-cím nem olyan nagy dolog, és akkor is megszerezhetik adathalászok, ha csak ismerősöknek adod meg.

Ami kényesebb az a lakcím, bankkártya adatok, telefon s hasonlóak, de ezeket felesleges megadni bárkinek is.

Ha pedig idővel komolyodik a dolog, akkor először úgyis a férfinek illik utaznia, és te pedig lebeszélsz egy forgalmas helyet 1. randinak, ahonnan jó eséllyel nem tud elrabolni, ha mégis szervkereskedő vagy hasonló lenne...


Másoknak: Ha pedig arab/néger lenne az illető, akkor ez nem játszik, mert azok még élőben is fényesre nyalják a lány popóját, amíg meg nem kapják amit akarnak, és utána könnyen megszívhatja velük az illető naiv lányka.

2012. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

MSN cím nem jelent semmit... Gyanítom te is vidáman kiadod az adataidat mindenhová, az MSN címedet meg félted :D


Ha mégsem akarsz vele beszélni, fogod, és letiltod. Probléma megoldva.


Másrészről, és ha arab, vagy néger lenne, az mit változtatna? Az arabok, és négerek nagy része éppen ugyanúgy rendes, normális életet él, nem mindegyik elvakult, nőt naponta agyonkövező vallási idióta. Persze, vannak barmok közöttük is, de sajnos hol nincsenek?

2012. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én meg 21L
2012. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!