Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányok nem szeretik ha ne...

A lányok nem szeretik ha ne hajtom le a WC ülőkét? 17/F

Figyelt kérdés

2016. júl. 2. 09:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is mindig le van hajtva a teteje is, így mindenkinek le kell hajolnia és részben vagy teljesen felhajtani mielőtt a dolgát végezné.


Ettől függetlenül a családom nőtagjai nem hisztiznek, elég nagy lányok, maguknak is le tudják hajtani az ülőkét, ha véletlenül valami vendég felhajtva hagyná.

2016. júl. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
69%

Na utáljatok fiúk, pontozzatok le, de a tény az tény. Valóban nem sok olyan lány van, akit ez ne zavarna. Több okból is: elõször is, mert nem higiénikus és a szagok is könnyebben terjednek ha a teteje sincs ezáltal lecsukva, és nem is szép látvány. Másodszor ha a lánynak kell pisilnie, elõször a koszos ülõkét kell megfognia, majd avval a kézzel kitörölni, szintén nem higiénikus. Harmadsorban pedig (bár ez egy új vitatéma), ha a fiúk ülve pisilnének, az meg aztán tényleg kevesebb kifröcskölt pisit eredményez. A deszka pereme sokkal jobban véd a kifröcskölõdéstõl, ez által a földön is kevesebb sárga, ragacsos pisifoltot kell a fiúk után takarítani.

Biztos minden lánnyal elõfordult már az a kellemetlen eset, hogy éjnek idején, félálmosan ráhuppant a hideg, koszos wc fajanszra, mert csak annyit látott, hogy a wc tetõ nincs lehajtva, de azt nem látta, hogy a deszka sincs. Ezért bocs, ha a lányok vitatkoznak, de meg van az okuk.

2016. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azért az állva pisilés jogát már nem kéne elvitatni a férfiaktól. Biztos szép dolog a feminizmus(már akinek) de azért álljon már meg a menet! A koszos wc üllőkét persze a férfi megfoghatja, neki ugye nem árt, végül is azzal a kézzel fogja meg utána a szerszámát..

Ugyanannyiba tart lehajtani mint a nőnek felhajtani szóval ha egyenlősdit játszunk akkor vagy mindenki a felső fedéllel együtt hajtsa le és akkor mindketten szívnak,vagy hagyja úgy ahogy van és akkor is mindketten "dolgoznak". De fenntartom ,hogy ennyire piszlicsáré dolgon csak az akad ki akinek tényleg jobb dolga nincs.

2016. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, én fiú vagyok és mindig lehajtom...anyám rohadt tisztaságmániás volt és kb belémnevelte, h "mindig hajtsd le az ülőkét, hogy ne fröcsögjön ki a víz". És ez tök természetes volt nekem, meg is lepődtem mikor az egyik csaj oszttársam szóvá tette mikor átmentem hozzájuk, h "milyen illedelmes vagyok, lehajtom magam után a wc tetejét" xd
2016. aug. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!