Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zavar, hogy kicsik a melleim,...

Zavar, hogy kicsik a melleim, viszont az is, hogy nagyobbnak mutatom őket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég régóta nagyon szivacsos melltartót hordok, viszont elkezdett zavarni. Felpróbáltam normális melltartókat, és nagyon hülyén néztem ki. Más lányok olyan szépek kis mellekkel is, nekem viszont elég széles vállaim vannak. Utálom a testem...

Mit csináljak?



2016. jún. 4. 20:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A B-s az szerintem nem kicsi. Még az A-s is jól tud mutatni egy kis termetű, vékony lányon. Mondjuk egy nagydarabon már fura. Ezért attól függ. Fotó és bővebb infó hiányában nem tudok nyilatkozni, ezért inkább azzal érvelek, hogy eleve a mellméret egy sokadrendű szempont. Még ha kizárólag a testi adottságokat vizsgáljuk csak, és a személyiséget nem is említjük, akkor is. Az első kettő a szép arc és a formás alkat, a 3. lehet a mell, de azon belül is fontosabb, hogy formás legyen, és csak utána jön a mérete. Ehhez képest minden második kérdés az az oldalon, hogy kicsi a mellem, mit csináljak. Olyat ritkábbat látok, hogy ronda az arcom, mit csináljak, pedig legalább olyan fontos, és ugyanúgy nem tudsz ellene mit csinálni. Kb. divat lett a mellméret miatt aggódni. Erre a vonatra meg nem érdemes felülni.
2016. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

A nagymellű csajokat csak a páwafiúk imádják annyira, a normális fiúknak az számít milyen a személyiséged.

A tested meg ne utáld.

Egyébként még valószínű hogy változni is fog a tested azon a téren, attól függ hány éves vagy.

2016. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A széles váll jól megy a mellekhez.
2016. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Értesd meg magaddal, hogy ez csak egy testrészed, teljesen lényegtelen hogy mekkora. A B kosár pedig átlagos méret, nem kicsi, szóval nem is értem mi a gondod vele.
2016. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Gyűjts szilikonra. Rutinműtét már manapság és sokat dob az önbizalmon.
2016. jún. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
45%

Ez egy név nélküli weblap. Ahhoz, hogy áttörd a kellemetlenséget okozó falat (szemléletedet, önértékelési zavarodat), tenned kell. Ez magától csak egyre rosszabb lesz. Bárhogy is teszel, a szivacsmellet hanyagold, mert nagy mértékben súlyosbítja a lelki problémádat!


Én azt javaslom, hogy Tegyél fel néhány képet. Sokkal jobban fogod magad érezni utána, ezt garantálom! Nekem is volt hasonló problémám :/

2016. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Emberek ***** válasza:
Mit tudsz tenni? Elfogadni magad így ahogy vagy. Nem tudom hány éves vagy, és hogy volt-e már párkapcsolatod, de általában a lányok önértékelésén sokat szokott dobni, ha jön egy srác, aki felfigyel rájuk, akkor kezdik el úgy igazán "nőnek" érezni magukat :)
2016. jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!