Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Örökre egyedül maradok?

Örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Fiúk,férfiak!!!!


Évek óta azt hallgatom

barátoktól, ismerősöktől , idegenektől hogy milyen szép vagyok pedig meg pl. soha nem csokoloztam es sose volt meg parkapcsolatom sem...

eleg visszahuzodo vagyok es gatlasos,bulizni se jarok,de szerintem ha valaki akarna tőlem valamit akkor megtalálná a módját hogy kezdeményezzen..vagy rosszul érzem?

19/L


2016. ápr. 1. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Járj el egyéb helyekre, nem csak buliban lehet ismerkedni, vannak különböző csoportok ahová lehet csatlakozni.
2016. ápr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Butaság! Nem maradsz egyedül!

Egyszer megtalálod az igazit vagy ő téged.. Bár, a visszahúzódóbbak egy kicsit később, mert nem nyitnak mások felé. Például egy buliban manapság csak sznobokat ismerhetsz meg, utálom az ilyen helyeket up, play, stb.

Én is gátlásos vagyok. Sőt! Még félénk is, de ezzel semmi gond. Pedig én 19 éves fiú vagyok.

Lehet, hogy gáz de bizonyos helyzetekben azt várom, hogy a lány kezdeményezzen. Ezért nem lesz végül semmi.

Merj nyitni az emberek felé! Ha kell te kezdeményezz.

😊

2016. ápr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ui: Van kedved dumálni?😃
2016. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Imádom az ilyen lányokat! Jó párat ismerek, aki ugyanezt a helyzetet felvázolta élőben.

Aztán mondtam pár srácot, akik néha tettek célzást neki, hogy jobban érdekli őket, de mindnél volt a lányoknak valami kifogásuk.

Megkértem őket, hogy vegyék elő a telefonjukat: Mindnél volt olyan üzenet srácoktól, akik ismerkedni akartak.

De amúgy igen, örökre egyedül maradsz, ha nem adsz senkinek esélyt és csak panaszkodsz.

2016. ápr. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!