Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az aki...

Szerintetek normális az aki facebookra majdnem félmeztelen képet tesz ki profilképnek?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm, teljesen normális lánynak tűnt eddig. Nekem semmi bajom az igényes fehérneműs képekkel,mert az végülis -majdnem olyan mint a bikini. De ez a lány olyan képet tett ki,ahol nincs rajta bugyi és teljesen látszik a feneke. Így posztolgat mindenhova,gondolom mindenki megnèzia profilját nagyban is a kép miatt. Én nem tudom megérteni hogy egy amúgy is szép és vonzó lány,aki nem is a testéből akar élni,miért tőlt fel ilyen képet. Ha rövidnadrágos kép lenne,abban is ugyanolyan vonzó lenne. Szerintetek normális ez?
2016. márc. 28. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nem az és most szeretnék egy linket...
2016. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
*tölt. Bocsánat az elírásokért, csak a telefonon kicsit bénázok a billentyűzettel. :(
2016. márc. 28. 15:06
 3/4 MZ.per.X ***** válasza:

Szerintem nem, viszont egyre többen csinálják.


Az ismerkedős oldalak ilyenek, kiverik a hisztit a lányok hogy a férfiak csak szexelni akarnak, meg ők milyen komoly kapcsolatra vágynak...mellette meg alap dolog a bikinis/fehérneműs/kádban ülős/félmeztelen kép, és húspiac az egész.

2016. márc. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ja, és ahogy észrevettem szerintem teljesen tévesen értelmezik a nők, mikor azthiszik hogy a férfinak ez kell, persze valamilyen szintig oké hogy levetkőzik.. de azért annyira még se már hogy a lyukát az egész világnak kimutassa.

Na meg egyes nők ebben élnek tévhitbe mert azt hiszik minél kevesebb rajtuk a ruhadarab annál vonzóbbak persze ezzel überelni akarják a saját nemüket is hogy Ő mennyire vagány csaj a társaihoz képest hogy ilyen képet rakott ki.., szrintem nem is nagyon férfiaknak szól az egész hanem a rivalizálás, az a dedós szint hogy az én képemet többen lájkolják mert ha nem azt nemtudom elviselni..

De ha meg férfiaknak szól, elég sz.rul csinálják, dehát ő baja, az ilyennel csak azt éri el hogy olyan alakok is találnak be.. Aztán meg ja ebből jöhet a hiszti hogy nem érti hogy kihasználják, meg milyen bunkó pasik vannak..

2016. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!