Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan tudnék...

Mit tegyek? Hogyan tudnék kívülről, belülről változni?

Figyelt kérdés

Tudjátok milyen az, amikor érzed, hogy nem bírod tovább a megszokott bőrödben? Mikor érzed, hogy külsőleg muszáj magadon változtatnod? Ez elvileg azért van, mert belülről akarunk változni, és a külsővel oldjuk meg. Szeretnék ha már megtehetem akkor kívülről megváltozni, szeretnék valami újat. Tudnátok ötleteket adni?

(- A hajamat nem vágatom le rövidre, mert nem áll jól)

(-nem csináltathatok tetoválást, mert nem vagyok 18 éves)

Ezen kívül bármi jöhet, vevő vagyok mindenre. Csak ne maradjak ugyan ilyen, mert nem bírok. Furcsa érzés ez..

Köszi előre is!:)



2016. jan. 12. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Új frizura (nem kell rövid), új ruhák, kiegészítők, fogyás, igazából ezekkel tudsz frissülni kívülről.
2016. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Lehet befestem valami intenzívebb színűre a hajam.
2016. jan. 12. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Nemjó, valami nem stimmel veled. Az a baj, ha meg akarsz változni. De tudod konkrétan miért szeretnél??

Egyébként ne külsőre, hanem belsőre változz.

Próbálj önzetlenebb lenni mint eddig valaha, nem olyan kis teljesítmény lenne az, ha sikerülne! Az emberek jobban észreveszik ha belülről változol, mintha kívülről, és jobban néven veszik is azt.

2016. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bizony, semmi nem stimmel velem. Jól mondják "a szépség belülről fakad".
2016. jan. 13. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!