Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit ártott bárkinek is Jónás...

Mit ártott bárkinek is Jónás Rómeó hogy ennyi ember utálja?

Figyelt kérdés
2015. okt. 19. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem állandóan kidobja a falamra,hogy lájkolják az ismerőseim a videóit. hát nem is tudom. néztem pár percet a videóiból.. és süt belőle a nagyképűség,és hogy itt aztán ő a f*asza gyerek,mindenki más bújjon el. nekem se lett szimpatikus. normális ember nem posztol ilyen videókat,maradjunk ennyiben. de az ellentábor se sokkal intelligensebbek,akik videóban próbálják visszaoltani.

[link]

aki nem ismerné

2015. okt. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
O.o Én nem is hallottam és nem is láttam egy videóját sem. Azt hiszem amit az első linkelt ki is hagyom :)
2015. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Idézem "milyen alattam lenni? Mert én felettek vagyok"

Meg alakul a v alak azt nem h v semmilyen alakja nincs

Meg nem tud beszélni rosszul használja a szavakat akinek inge vegye magára

"Meg ho csak 30 an tudunk rá menni azt közbe jó ha 2 ember megütőtte

Meg 16 éves elvileg fb 19 van neki irva azt 14 nek néz ki nyávog h ott hagyta a csaja

Ö ért a divathoz de van pár szakat gönce

És én még annyira nem is figyelem

2015. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs, ki ez, nem is érdekel.
2015. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert egy iszonyat nagyképű, az életben semmit el nem ért, semmi értéket nem képviselő gizda, együtéses jancsibohóc, aki most húúúúúúúú de menő mert Badass-es póló van rajta.
2015. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!