Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol lelhetőek föl mostanában...

Hol lelhetőek föl mostanában antiszociális egyének?

Figyelt kérdés
2015. okt. 15. 23:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9%
Normális emberek csak az elmegyógyintézetekben vannak, aki nem elég őrölt, antiszociális, az előbb utóbb bekerül a normálisak közé és soha többet nem is akar eljönni onnan. Ezt nem én mondtam, hanem egy híres spanyol pszichiáter orvos.
2015. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
16%

Időpont tegnap 03:59


Direkt azért nyitottam meg ezt a kérdést mert igazolni akartam azt az álláspontomat, hogy minden olyan kérdésnél, ahol a kérdésben szerepel az a szó, hogy "antiszociális" akkor megjelenik egy okos ember, aki belinkeli az általad is belinkelt wikipediás oldalt.

2015. okt. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
5%
Én egyetértek azzal aki belinkelte. Ez nem okoskodás, csak annyira gáz, hogy a legtöbben tévesen használják a szót, boldog-boldogtalanra rámondják, hogy antiszociális, nem tudják az aszociális és az antiszociális szavak jelentés közti különbséget. Tényleg rohadt idegesítő, ahogy minden kicsit is visszahúzódó ember belemerül az önsajnálatba, és szenvedő mártír képpel nyavajog, hogy ő antiszociális.
2015. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
23%
#12: Ha ez számít valamit, nem a Wikipédiából vagyok okos, hanem tapasztalatból, csak szerettem volna tisztázni a dolgokat a nem hozzáértők számára is - mert elég sokan vannak és sosem fölösleges rendet tenni a fogalmak között, főleg ilyen komoly témában.
2015. okt. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
27%
Én is az vagyok de büszke vagyok rá és ez nem vicc!!!!!!!!!!!!!!
2015. nov. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mindegyikőtök egy rakás idióta aki ezen veszekszik s beleköt. Egy szó vagy kifejezés jelentése/értelme/értelmezése a használótól függ s nem egységes, ahogy az egész világon sem egységes. Relatív, hogy a kis 40-es IQ szintetekkel is értelmezni tudjátok (bár még ez is kétséges, hogy így képesek lennétek rá). Pont emiatt értelmetlen ezen veszekedni, emiatt elítélni valakit, ráadásul, még nagyobb meglepetésetekre lesz, lehet telik pár órába feldolgozni a lassú észjárásotokkal: A jelentés változhat is. Ahogy egy nyelv folyamatosan alakul, úgy a szavai sem maradnak állandóak.
2016. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!