Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hajlamosak az emberek...

Miért hajlamosak az emberek egy introvertáltra ráfogni, hogy antiszociális?

Figyelt kérdés
Miért nem értik meg, hogy nem mindenki extrovertált, vannak introvertált emberek is, és ez nem baj, és az introvertáltság nem betegség?

2015. márc. 21. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
az emberek hülyék.
2015. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
van aki azt hiszi a kettő ugyanaz ami nem vall nagy inteligenciára
2015. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Azért, mert nem tudják a szavak pontos jelentését. Ilyen egyszerű.
2015. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Mert azt sem tudják, mit jelent az "antiszociális" kifejezés, ami nem keverendő az aszociálissal; és azért is, mert személyes sértésnek és támadásnak fogják fel, ha valaki másmilyen életvitelt merészel folytatni, mint ők. Gondolom, ők nem bírják a saját társaságukat, ezért kénytelenek másoktól függeni.
2015. márc. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyet értek. Amiért az aszociálist keverik az antiszociálissal. Fogalomzavar.
2015. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem a szüleim mindig antiszociálisnak neveznek.

Nagyon mérges szoktam lenni miatta, de ebből is látszik hogy nincsenek tisztában a szavak jelentésével.

Egyébként introvertált vagyok és ezt a szüleim még mindig nem képesek megérteni.

2015. márc. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Azért mert az emberek hülyék. Nagyon remélem lesz olyan hülye anyám hogy beveszi h az nem spermafolt. Hülye apám jól elsietett az ágyneművel a pofám ég le most ha majd meglátja..
2015. máj. 18. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!