Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem törődik velem az apám....

Nem törődik velem az apám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos eloszor is bocsnat az ekezetek hianya miatt, de telefonrol vagyok :(. 13 eves vagyok, teljesen jol megvagyok a szuleimmel (elvaltak 5-6 eve) de apukamtol az utolso par honapban nagyon "elhidegultem" es o is tolem. Szoval, nem is keres, nem hiv, ha lemegyek hozzajuk akkor aprocska kritikakat kapok, peldaul: multkor egy olyan polo volt rajtam ami egy piciket nagyobb ram, ezaltal a nyak resze is kevesebbet takar es megjegyezte hogy vegyek fel meg valamit (abszolut igaza van, de nem kene nezegetnie), es nem, nem vagyok kis tiniribi, mint a korosztalyom (osztalyomban is ilyenek vannak). Ha ott vagyok naluk, akkor is szoktunk beszelgetni, jol megvagyunk, de regen sokkal masabb volt, vidamabb es tobbet foglalkozott velem. Most meg elvonulok TVt nezni, mert halalra unom magamat ott, amikor pedig haza akarok menni, fel van haborodva.

Sajnos, olyan hulye vagyok hogy barmin el tudok sirni, ezert ha errol beszelek vele, hogy unatkozok naluk, meg nem akarok ott lenni, akkor egybol a siras kerulget.

Hogyan beszeljek vele es valtoztassam meg ujra a regire a kapcsolatunkat?

Miert nem keres sosem? (Regen is a suliba mindig o vitt kocsival, allandoan elkestem, mert o benzinkutazni akart.) Alig veszi figyelembe mit akarok, ha pedig elrontok valamit, kiakad, de annyira... es ha beszelek hozza, azt tetteti hogy figyel, mikozben magasrol tesz ra mi tortenik velem az iskolaban.

Bocsanat a regeny miatt, remelem olvashato es remelem segitetek.:)

13/L


2015. okt. 7. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet az én Anyámmal is.

Már megszoktam. Mindig csesztet. Ha hazajövök az a baj, ha reggel elmegyek az a baj, ha bulizni megyek az a baj, ha itthon gépezek ez a baj.

Egy zene: Belga-Az a baj

Beszélj vele, hogy mit érzel. Én is kb ilyen stílus vagyok, mint te. Mindenen bőgök. :)

Az én anyámmal beszélni sem lehet, szal, én úgy vagyok vele, hogy még egy pár év és úgyis költözök el, 15 évet meg már kibírtam itt, nem most adom fel.

Rajta vagyok az életcéljaimon, első lépéseket megtettem, innentől én vezetek. Tedd te is ezt, vészeld át ezt a pár évet, menj egy jó suliba, járd ki, keress melót, és költözz el.

2015. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ha szereted,nincs otletem....es mi a helyzet anyuval?
2015. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én már évek óta alig beszélek az apámmal...meg lehet szokni
2015. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha régen más volt a kapcsolatotok,akkor arra kellene rájönnöd,vajon mitől változott meg.

Nem,nehogy azt hidd,rád teszem a felelősséget, apukádnak lehet bármilyen magánéletbeli problémája is,tőled függetlenül.

Valami biztosan történt.

Próbáld megtalálni az okát.

2015. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat:).

Sok a munkaja, talan azert. Majusban mondott fel a munkahelyen, maszekol. En nagyon szeretem apat, o is engem, de nagyon zavar hogy regen tobbet volt velem, de sosem keresett. Mar tobb mint egy hete nem is lattam. Es semmi.

Anyaval elek egyutt, teljesen jol megvagyunk, szeretem, de mint minden mas csaladoknal nalunk is vannak kisebb veszekedesek. De aztan tiz perc mulva mar bocsanatot kerek:DD.

2015. okt. 8. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!