Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek mi jó történt ma?

Veletek mi jó történt ma?

Figyelt kérdés
Én nem emlékszek mikor történt velem valami jó,aminek úgy örtültem volna hogy meghülyülök
2015. okt. 7. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megjött a fizetésem :D
2015. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Osztálytársnőm megdícsért, hogy ügyes vagyok (fogak mintázása) és ez azért is fontos mert 4. helyezést ért el egy nemzetközi versenyen. :)
2015. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 piriiiii ***** válasza:
Gond nélkül ellógtam a dupla gazdaság és jog órámat, ami a reggel nyolctól kezdődő napom csúcspontja lett volna délután hatig. Ezen kívül más jó nem történt, sőt.
2015. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 piriiiii ***** válasza:
Nahát, kettes, hol tanulsz és mit?
2015. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Délután leültem egy padra pár percre, sütött a Nap, lágyan fújt a szél. Pár percre becsuktam a szemem, és igyekeztem nem gondolni semmire. Gyakrabban kéne ilyet...
2015. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 opened paradise ***** válasza:

Konkrétan semmi...

Felkelni se tudtam. 13 órát aludtam és még fáradt vagyok.

Még a kajám is megromlott a hűtőben :(

2015. okt. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megöleltek. Ritka alkalom... :)
2015. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Iskolában voltam, ahol kaptam egy órán 2 ötöst is :D Aztán iskola után el kellett mennem egy tankönyvboltba venni egy könyvet, aztán visszafelé menet összefutottam egy ismerősömmel, akivel régen barátok voltunk, de hónapok óta nem beszéltünk valamiért. Szóval vele beszélgettem, aztán pofátlanul megöleltem, amikor elbúcsúztunk XD Csak olyan kis aranyos volt, hogy nem birtam ki :DD Aztán hazajöttem, kajáltam, gépeztem, fürödtem és most itt vagyok c:

17l

2015. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Munkában épp 5 perces kajaszünetet tartottam, és közben épp elmélyedve olvastam valamit szépen lehajolva a polc alá. Bejött egy vásárló, köszönt, én meg úgy megijedtem (háttal voltam), hogy bevertem a fejem a polcba. Ő nem győzött szabadkozni meg bocsánatot kérni, én meg nem bírtam magammal a röhögéstől :D
2015. okt. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Rám mosolygott és kacsintott egy hihetetlenül gyönyörű barna hajú, barna szemű leányzó utazás közben. Én meg visszamosolyogtam és visszakacsintottam, ezek után semmi perc alatt fellobbant közöttük a szerelem soha többé ki nem oltható örömtüze. Már többször láttuk egymást és még fogunk is találkozni... :-) Azt hiszem Ő az első az életemben, aki igazán szerelmes belém, látszik rajta. Köszönöm a Mindenhatónak! :-)
2015. okt. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!