Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az olyan csajoknak mi játszódi...

Az olyan csajoknak mi játszódik le a fejében?

Figyelt kérdés
Akik a szekrény palijuk mellet sétálva sétálva, hangosan kritizálja, azt aki ép velük szembe megy az utcán. Aztán már a srác szól rá.
2015. okt. 7. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem valakit provokálni akar. Talán hogy megnézze mennyire izomagyú a csávója vagy mert úgy gondolja biztonságban van és megteheti. Ezt csávóként mondom, qrva kellemetlen. Ha olyannak szól be akit fél kézzel lecsapnák ha visszaszól azt se szeretem mert szerintem mindenkit tiszteletbe kéne tartani, és ez még szánalmasabb viselkedés. Nem kicsit kínos, égő meg minden ami eszedbe jut...
2015. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi. És nem csak ilyen helyzetekben, hanem úgy általában :D
2015. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos nem a kvantummechanika....gondolom azt véli magáról hogy istennő, mindenki fölött álló nagyszerű lény, mert ilyen pasija van, és mert így néz ki, ezt és ezt megveheti.

De valójában ő is csak egy humanoid, homo sapiens sapiens képződmény, egy a sokmillióból.

2015. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!