Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti az ismeretleneknek is...

Ti az ismeretleneknek is szoktatok köszönni?

Figyelt kérdés
akiket nem ismertek, de például egy lépcsőházban laktok, vagy akiket nem kedveltek, de muszáj...
2015. okt. 3. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. 45/F
2015. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam :D
2015. okt. 3. 17:47
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
A lépcsőházasaknak igen, ha valaki ugyanabba a liftbe száll, akkor igen, illetve ha ő köszön nekem, akkor visszaköszönök, de egyébként nem.
2015. okt. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lépcsőház igen, vagy ha pl bemegyek suiban az öltözőbe és olyan van bent, akit nem ismerek is köszönök
2015. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mindegy majd bepótolom a köszönésemet XD
2015. okt. 3. 17:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Lépcsőházban igen, meg munkahelyen is, ha jön szembe a kolléga és aznap először látom, köszönök, akkor is ha azt sem tudom róla ki fia borja. Lépcsőházban, főleg liftben, el sem tudom képzelni, hogy ne köszönjek meg köszönjek el, mikor kiszáll a liftből. Nagyon ciki lenne némán ott állni egy szó nélkül valakivel egy apró pici liftbe zárva, úgy téve, mintha a másik ott sem lenne!
2015. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fűnek fának, mindenkinek aki szembejön velem az utcán.
2015. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A lépcsőháziaknak igen, ha konditerembe megyek, akkor ott is, ha uszodába megyek akkor ott is az öltözőben, a munkahelyen pedig az irodaházban mindenkinek, a portással kezdve. A boltban pedig szintén természetes, hogy köszönök a boltosoknak.


Ugyanakkor akiket nem kedvelek, azoknak néha nem szoktam. Rohadjanak meg ott ahol vannak...

2015. okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kicsi a ház, de nagy a jövés-menés, mindenkinek köszönök, aki a kapun belül van, nem foglalkozom azzal, hogy kihez jöttek. Köszönök annak is, aki sosem köszön vissza, nekem nem fáj.
2015. okt. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!