Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a padló?

Ez a padló?

Figyelt kérdés
Mikor éreztétek úgy, hogy a padlóra kerültetek?
2015. okt. 2. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor elestem lakásban.


Viccet félretéve... A szüleim válása után, de még annál is lejjebb kerültem, amikor rájöttem, hogy a szerelmem csak kihasznált. Azóta rengeteg év telt, és rájöttem, hogy a szomorúság hülyeség, és soha többé, még a kegtragikusabb dolgok se tudták megtörni a boldogságomat, és nem is hagyom. Elvégre minden csak hozzáállás kérdése.

2015. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy éreztem-e már azt, hogy úgy Istenigazából a "padlón" lennék, viszont egy-egy rosszabb időszak után mindig éreztem és mostanra már megtnaultam, hogy mindig van lejjebb. Kilábalás után, pedig úgyérzem magam mintha szárnyakat kapnék.
2015. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki még nem volt "padlón", az nem is élt még igazán.

Egyébként a "padlón" az a jó, hogy onnan már csak felfele van.

2015. okt. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy padló, igazából midnig lehet az aktuálisnál rosszabb. Szóval szép lenne, de sajnos nem igaz hogy "onnan már csak felfele" van. Az életet nem lehet szintekre behatárolni, mindig lehet rosszabb, de egyben lehet jó is. Nincs olyan hogy "ennél nem lehetek boldogabb", mert lehetsz, de az sem létezik hogy "ennél aljább nincs".

Ha zuhansz, soha nem érsz földre, csak zuhansz. Ha a zuhanásod véget ér és jobbra fordulnak a dolgok, akkor padlót fogsz, de onnan bármikor tudsz tovább zuhanni.

2015. okt. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!