Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a bajotok az "új generációv...

Mi a bajotok az "új generációval"?

Figyelt kérdés

..telefont nyomkodnak,számítógép előtt ülnek folyton stb,stb.

na és?

az evolúció során rengeteg változáson átment az emberiség,szerintem ez is része.

elképzelni sem tudjuk hová tartunk.


igazából nem tudom jobban kifejteni mire is akarok kilyukadni,mert még csak most kezdtem el inni,még józan vagyok:D


2015. okt. 2. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
A nagy része selejt, amiről a kérdés kifejtése is árulkodik:)
2015. okt. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
abszolút nem selejtségre gondolok:P
2015. okt. 2. 18:41
 3/8 A kérdező kommentje:
hanem amolyan "természetes folyamat"-ra
2015. okt. 2. 18:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Én új generáció vagyok és szerintem semmi rossz nincs abban ,hogy a tefonomat nyomkodom,ha unatkozom a közlekedési eszközön,vagy a számítógép előtt ülök ,mert gyakorlom a gépírást és az alapszintű felhasználást ,utána nézek a tananyagnak,azt a kevés szabadidőmet meg játékkal töltöm.

Ennek a generációnak a jövőben profin kell használnia az IT cuccokat.


Számtech. tanár: Ha közületek valaki a jövőben nem tud majd alapfokon használni egy sz.gépet,az ássa el magát.

2015. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ebbe a generációba tartozom, de kissé maradi vagyok. Nincs okostelefonom, mert nem érdekel az ilyesmi, nekem bőven elég, meg kényelmesebb is otthon a laptopot nyomogatni, aztán ha muszáj, akkor azt is magammal tudom vinni, de van jobb dolgom is, minthogy egész nap egy kütyüt nyomkodjak, engem az ilyesmi valahogy nem köt le. Amúgy engem nem zavar az, hogy a kortársaim nagy része egész nap a telefonját nyomogatja, felőlem mindenki azt csinál amit akar, csak hát nem értem, hogy tudnak ilyesmivel ennyi időt eltölteni.
2015. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Túlságosan elkényelmesednek, ellustulnak, elönállótlanódnak.

Egy gyereknek még szüksége van mozgásra és "igazi" játékra. A legegyszerűbb dolgok is kellenék hogy érdekeljék, mert így fejlődik a megfigyelőképessége, kiváncsisága, reflexei..

(Ezért szintén hulyeség pl csecsemőt elvinni az állatkertbe vagy vidámparkba, úgyis elfelejti)

Eközben hallok olyanokról, hogy három éves kis pisisnek saját ájpedje van.. Meg a buszmegállóban lóg az anyjáról egy nyálcsorgató kisgyerek és a kezében az ájfónt nyomkodja..


Nem az a baj hogy rendszeresen használják a technológiát, hanem ha már nem képesek egy könyvet kiolvasni mert az Interneten úgyis megkérdezheti miről szól...

Ha el vannak kényeztetve és nincsenek rendesen tanítva, mert rosszul használják a technológiát az nem jó.

Mikor baráti összejövetelen az okostelefonját nyomkodja valaki ahelyett hogy beszélgetne, figyelne, vagy megtisztelné a többieket hogy ha untatják akkor inkább haza megy.

2015. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os,amiket felsoroltál,miért baj?ez a kérdés.h miért baj?
2015. okt. 2. 20:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó szar szövegértésed lehet ha neked ebből nem jön le...


AZÉRT BAJ, MERT nem fejlődik rendesen az agya a gyereknek, hulyébb, egyszerűbb, türelmetlenebb, ügyetlenebb, könnyen megvezethető ember lesz és mert NEM lehet mindig a technológiára támaszkodni.

2015. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!