Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 14 vagyok és még nem caókolózt...

14 vagyok és még nem caókolóztam. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Van egy ,,barátom'',akit nagyon szeretek,de még nem csókolóztunk!Adott már rá jelet,hogy megszeretne,de gondolom látta hogy bizonytalan vagyok....Nemhogy még vele nem csókolóztam,de még aoha!Nagyon stresszelek,most hogy csináljam??!!Mivan ha nem fog annyira menni az első,és ezért ,,kiszeret" belőlem.....Sajnos azért félek,hogy rosszul csinálom,mert a legjobb barátnőm kb.: 6 hónapja volt eggyütt egy nagyon helyes sráccal,és azért szakítottak,mert áll.nem csókolt jól a csaj....Ezért rettegek....Akárhányszor olvastam utána,nem találtam számomra hasznos infót....Hiába irja mindenki h legyek laza,nekem nem megy....

14\L



2015. szept. 29. 22:01
 1/3 anonim válasza:

Ha azért szakított vele a fiú,akkor az gáz...nem szerette igazán..

Ne aggódj ezen,mert ha szeret a fiú,akkor nem fog emiatt szakítani veled..mindenki fél az elsőtől(én is,még én sem csókólóztam),viszont ha rágörcsölsz,akkor tényleg rossz lesz,mert nem élvezed..csak történjen meg és kész,ne parázz be ;) Esetleg gyakorold otthon valahogyan,interneten tuti vannak tippek rá,hogy hogyan lehet fejleszteni :) Az első mindenkinek béna általában,utána meg majd fejlődsz :D De viszont mi az,hogy idézőjelesen a barátod??Ha nem állsz még rá készen,és nem vagy szerelmes a fiúba,akkor nehogy amiatt csókold meg,mert ő akarja...ha szeret,megérti,h még nem állsz rá készen!!Azért mégis csak az első..szóval szerintem ne siesd el.

2015. szept. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenki úgy kezdi hogy még nem csókolózott, de amikor oda kerül akkor majd együtt a párjával rájönnek hogy is kell. Nem egy nehéz dolog és nincs szabvány arra sem hogyan kell. Nem mindenki ugyanúgy csinálja.

Aki meg egy rossz csók miatt elhagy az egy idióta, annak csak örülni lehet hogy lelép. Amúgy célszerű közölni hogy még nem csókolóztál és hogy félsz tőle, lehet cikinek gondolod, de nem az, inkább aranyos egy lánytól az ilyen "megszólalás". Lehet a barátod sem csókolózott még. Legalább ő is bevallhatja. Aztán próbálkoztok a dologgal. :)

2015. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Attól,ha megmondom a barátomnak,hogy még nem csókolóztam,attol komolyan cukinak fog tartani? :-D
2015. szept. 30. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!