Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam?

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Hogy lehetne egy embert mentálisan az őrületbe kergetni?

2014. máj. 30. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kipróbáljuk?

Így:

Nos, kedves kérdező, hogy rohadnál meg ott, ahol vagy! Tudod, miért kell mindjárt ezzel jönni, hogy szegény embereket kicsinálni? Kinek jó ez? Már úgy őszintén! Te örülnél neki? Senki nem érdemel ilyet! Blabalablabla


Na jó, abbahagyom, és remélem, senki nem vette komolyan.

Odapörkölünk nekijje! Csak kell róla tudni pár dolgot, na meg persze rólad is. Nem, érdeklődés, ezerféle apróság. Helyzetek is okozhatják, alapvetően a reménytelenség, csalódottság elérése a cél. Pl. egy lány esetén elcsábítod, egy-két hónapig ámítgatod, aztán egyik napról a másikra elküldöd, kettő nap, és újra vissza, megint el... ez általában náluk bőven elég a depresszió eléréséhez. Férfiaknál /fiúknál már más a helyzet, ott inkább a teljes megalázás a cél, hogy a jelenlegi közösségük kitaszítsa őket. Ha kívül esnek minden csoporoton, és nincs esélyük újbóli beilleszkedésre, az már épp elég nagy lelki törés. Lány lányt meg kicsinálni... ahhoz értenek eléggé ahhoz, hogy ne kérdezzék meg.

Ha valaki ezután kitalálja, hogy most én melyik nemet képviselem, és teljes bizonyossággal leírja, az kap tőlem 10000 Ft-ot.

2014. máj. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Fish1 ***** válasza:
Ha valakit az őrületbe kergetsz, azzal saját magadat minősíted. És miből gondolod, hogy az a valaki hagyja magát?
2014. máj. 31. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

attól függ, kit.

a volt lakótársamat elég volt azzal, ha túl hangosan kapcsoltam le a lámpát

2014. máj. 31. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem minősítem magamat, csupán visszakapja amit ő adott nekem 3 éven keresztül. És ne pofázz ilyeneket h: magadat minősíted. Mintha te olyan rohadt szent lettnél, biztos h volt már ilyen h valakinek vissza akartál "fizetni" valamit. Szóval fogd be, nem vagyok kíváncsi az okoskodásodra. Puszi

A többieknek meg köszönöm a választ.!

2014. máj. 31. 13:00
 5/11 Fish1 ***** válasza:

:)

3 éven keresztül szivatott téged: miért hagytad magad?

2014. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Fish1 ***** válasza:
Nem, bosszút sosem akartam állni, mert nem vezet jóra. Amikor valaki kiszúrt velem, átmenetileg ideges lettem, de aztán rájöttem, hogy nemcsak az illetőre haragszom, hanem saját magamra is, mert voltam olyan idióta, hogy hagytam, hogy szivasson. Bosszú helyett elgondolkodtam a dolgon, hogy mit csináltam rosszul és tanulva a hibáimból, nem volt már olyan könnyű csőbe húzni. Az a helyzet, ha ez a valaki hosszú időn át szívatott téged, akkor az egy folyamatos dolog volt a részéről, és nagy valószínűséggel részedről nem voltak következményei, ezért folytatta tovább.
2014. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Épp ideje hogy következménye legyen.
2014. máj. 31. 22:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Mit csinált Veled? (úgy nagyvonalakban).
2014. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
beszólogatott, leégetett az osztálya előtt stb
2014. jún. 10. 19:16
 10/11 anonim ***** válasza:
tanár?
2014. jún. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!