Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha van olyan ismerősötök,...

Ha van olyan ismerősötök, akinek írtok valamit, majd ő megnézni (kijelzi, hogy elolvasta), és néhány hónap múlva sem ír vissza. Mit csináltok ilyenkor? Törlitek az illetőt?

Figyelt kérdés

2015. szept. 27. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, másfél évig nem reagált rá, a beszélgetésünket töröltem, az illetőt nem, mert tulajdonképpen nincs vele így se semmi problémám. Csak nagyin rosszul esett ez tőle:(
2015. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*nagyon
2015. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez a hirtelen "eltünés", hogy..., néhàgy hónap alatt szinte biztos, vagy fél év alatt, szinte biztos, hofy van ideje, csak leszarja.
2015. szept. 27. 21:24
 4/9 A kérdező kommentje:
hogy*
2015. szept. 27. 21:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem csinálok semmit, általában meg se nézem, hogy látta e vagy sem(ha valaki akarja, úgyis be tudja állítani, hogy úgy tűnjön, mintha nem olvasta volna), ismerősöket nem szoktam törölni, mert nekem tökmind1, hogy ott van e az illető az ismerőseim között. Amúgy ismerek egy lányt,aki kb. fél évente szokott válaszolni, de hát gondolom nem szereti annyira az ilyen közösségi oldalon való társalgást.
2015. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megnézte, később akart válaszolni, de elfelejtette. Írj neki megint, ha akkor se válaszol, töröld.
2015. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Blade Bone ***** válasza:
Háát, én is csak az üzit szoktam törölni, aztán nem írok az illetőre soha többet.
2015. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én az ismerőst is törölni szoktan, de lehet, hogy ez nem helyes.
2015. szept. 27. 21:35
 9/9 anonim válasza:
Én lebas.zom. akkor már vissza ír. :)
2015. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!