Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz, ha egy 22 éves lány egy...

Gáz, ha egy 22 éves lány egy 14 éves szintjén van agyilag?

Figyelt kérdés

Ugyanazokat a bandákat hallgatja, mint amiket 14 évesen, fantasy-t olvas, rajzol, meg mindenféle történeteket talál ki ilyen fantasy stílusban.

Meg meg van győződve arról, hogy ő szép, és ezzel képes foglalkozni, hogy ruhákat meg sminkeket vesz, ahelyett, hogy a munkáján, háztartáson meg ilyeneken járna az esze.

Mweg még hisz az igaziban, hogy létezik olyan srác, akivel kölcsönösen szeretik majd egymást


2015. szept. 25. 12:06
 1/7 anonim válasza:
az anyja vagy, vagy mi?
2015. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Irigylem! Én már nem tudom így felfogni az életet, és néha elborítanak a mindennapi gondok, jó lenne kicsit visszazökkenni a gondtalanabb állapotba.
2015. szept. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebben mi a 14 éves szint? Az, hogy még nem begyepesedett, kiábrándult meg cinikus?
2015. szept. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem 14 éves szint, mindössze annyi, hogy szerencsére nem fásult be.

Te vagy az a lány?

2015. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem bizonyos mértékben gáz, vagyis egy része a leírásodnak. Nyilván nem normális dolog, ha mondjuk ugyanazt a hülye fiúbandát hallgatja egy lány 22 évesen, mint amit 14 évesen hallgatott, a banda meg már régen meg is szűnt már. a fantasy-hoz nem értek, de nem gondolom kórosnak.

A többi, amit írsz az hülyeség. Minden nő érezze magát szépnek, ettől lesz kiegyensúlyozott egy nő, nekünk ez fontos és vegyen ruhákat meg sminket, ez éppen 14 évesen gáz, ha valaki sok sminket vesz, egy 22 évesnek többet kellene. Az pedig teljesen normális ha valaki el tudja képzelni, hogy lesz egy jó párkapcsolata.

2015. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fantasy olvasás az mióta számít gyerekesnek? Egy csomó fantasy van, ami kifejezetten felnőtteknek szól, és a 14 évesek nem is értik. Na mind1. Én 23 vagyok, és imádom a fantasykat, meg néha én is kitalálok ilyen történeteket, de egyáltalán nem tartom gáznak.
2015. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért,csak "mai" zenéket SZABAD hallgatni,vagy mi?Mindenki azt hallgat,amit akar,és nem gáz.A hangulatodtól függ,ha éppen ovisabb a hangulatod,akkor olyat hallgatsz például.zenében is van ez a hülyeség néhány embernél,hogy csak a mostani slágerféléket meg újabb zenéket lehet hallgatni,mert az a friss,és a régit már ki kell dobni a kukába.:D xD (mikor lehet hogy 100x jobb)
2015. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!