Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kamuhívás vagy ez tényleg a...

Kamuhívás vagy ez tényleg a rendőrség volt?

Figyelt kérdés

Röviden egy gyereket megütöttem azóta nem volt semilyen féle kontaktus. Ez volt múlt hétfőn.

Ma hívtak magánszámról h xy rendőrkapitáyságról xy és még egy ilyen vagy bármi és 3-5 év börtön meg megkeresik az iskola igazgatóját ilyenek...

Ilyenkor nem kéne előtte engem is meghallgatniuk vagy valami? Fura ez nekem..


2015. szept. 17. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
EZ kamu :D
2015. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet nem telefonon intézik. Ki tudott az esetről?
2015. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tűnik jogszerűnek egy ilyen telefonos "akutyafáját" ügyintézés. Ha valakit feljelentenek, akkor a rendőrség személyesen keres meg, vagy behív. Mindenesetre valaki biztos le akar állítani, és ha még egyszer előfordul akármilyen enyhébb formában is, már komolyabbra fordulhat az ügy. ... (3-5 év börtön?? ahhoz jól meg kellett ütni)
2015. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A hülyegyerek trollkodik.
2015. szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valahogy gondoltam :D Visszajelenteni érdemes zaklatásért vagy valamiért?:D
2015. szept. 17. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:
1 telefonhívás nem zaklatás.
2015. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10%
Érdemes lenne szemlesütve megbánnod, hogy nem raksz nekünk netszerte minden komolyabb mémháború orgánumra egy kőkemény hangfelvételt az esetről!
2015. szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!