Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen elfoglaltságba kezdjek?...

Milyen elfoglaltságba kezdjek? 16/F BP Könnyed/laza sport/szakkőr/zene etc.

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy már mindenki ebben a korban aki zenél vagy sportol annak 5-6 évnyi előnye van velem szembe.

Szüleim találták ki, mert zavarja őket, hogy otthon vagyok. Egyikhez sincs kedvem igazából, szóval nem szeretném hallgatni az okoskodást vagy a szakértői véleményeket.

Igazából annak örülnék, ha egy óráig csak ülni kéne és telefonozni, vagy én úgy is jól elvagyok ha csak nézek magam elé.


Megtudnám oldani, hogy ne kelljen mennem sehova de nem akarok cirkuszt, úgyhogy inkább beleegyeztem. (Tipikusan az a példa amikor több károd van ha nem csinálod meg, mint ha megcsinálod.) Próbáltam pozitívan is hozzá állni, hogy na itt a lehetőség, hogy csináljak valamit, de belegondolva egyik sem tetszik.



2015. szept. 16. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Elmész minden nap csavarogni.. meg van oldva:D
2015. szept. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, de szerintem rájönnének.
2015. szept. 16. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:

#1 ja, nehogy valami értelmeset csináljon, még csak véletlenül se.

Kérdező azzal ne foglalkozz, hogy a többiek előtted járnak, ha élvezni fogod amit csinálsz, akkor nem fog számítani.

2015. szept. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig akármit csináltam végül nem élveztem.
2015. szept. 16. 21:37
 5/8 anonim ***** válasza:

2-es.

Ha nem akar normális dolgot csinálni, akkor csináljon normálatlant.

Keress egy kondiparkot, az sem jön be?

2015. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez egy jó ötlet.
2015. szept. 16. 21:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenki az alapoknal kezdi, nem kene, hogy igy erezd. Ha most elkezdessz vmit, 5 evnyi elönyöd lesz 5 ev mulva az akkor kezdökkel szemben. Barmit kezdj el, amihez kedved van, es tedd fel ezt a kezdöseg erzest, inkabb helyette tüzz ki celokat, hogy hol szeretnel tartani 3 honap, 1 ev, 3-5-10 ev...stb, es ahhoz is tartsd magad!


Horgaszat a neked valo! Ott csak ülsz es nezel magad ele, ugyanakkor a szüleidnek azt jelenti, horgaszol.

Es nem utolso sorban közben kitalalod, mi az, amihez igazan kedved lenne, amit ingyen is csinalnal csak hogy jol erezd magad!

Ha befagy a to, akkor könyvtar, a halfajtakat meg a horgaszat rejtelmeit megismerheted. (Ott is vagy internet, nem zavarod az erröl mit sem tudo szüleidet az otthonleteddel. :D )

Esetleg festeszet erdekel? Festes közben is jol el lehet nezegetni. Bar eleinte erdemes odafigyelni, megtanulni a "fortelyokat", de egy idö utan a sajat fantaziadra hagyatkozva alkotsz, spontan, akkor is, ha a gondolataid mashol jarnak. Szobraszat is hasonlo.

Ha pedig orakig telefonozni szeretnel, ügynök vagy ezek a mindenki agyara menö reklamokkal foglalkozas, akar mellekallasban?

Könnyed, laza sport - balettozni is megtanulhatsz, hatha megtetszik!

2015. szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Próbálj meg hülye kérdéseket föltenni a Gyakorikérdések.hu-ra.

Aztán csak ülj, és nézz magad elé.

2015. szept. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!