Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van esélyem úgy kapcsolatra,...

Van esélyem úgy kapcsolatra, hogy nem tudok kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 13. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Van.
2015. szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A lényeg csupán az, hogy eddig ha voltak barátnőim, ők mind régi ismerősök voltak.Próbáltam a netes ismerkedést, de az nem vezetett eredményre, nincs meg a közös hang, és kép híján amúgy sincs eredménye.Továbbá nem szeretem ha pontoznak kép alapján, és visszafelé is igaz. Sajnos már az exeim kilőve, mivel nekik már családjuk van, és mondjuk lehet rossz ötlet lenne újra velük kezdeni.

Járt már valaki így?

Minden okos hozzászólást szívesen veszek, a többin átsiklok.

2015. szept. 13. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Nőj fel, tanulj meg közeledni az ellenkező nemhez.

Önbizalom kell neked, meg akarat, hogy felszedj egy csajt.

Ennyi.

2015. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de a világban nem annyira egyszerű, főleg idegen terepen, és emberrel.
2015. szept. 13. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ez megmagyarázás. Én pl. nőként soha nem mennék oda egy pasihoz sem (mert akihez oda kell menni az csak pasi), hogy ugye akarsz engem? Persze vannak ilyenek is. Menj bulizni, biztos fogsz találni.


Amúgy meg az előzőnek van igaza. Ki kell lépni a komfort zónádból, meg kell tanulni. Minimum, hogy férfiakkal barátságot építesz és majd az ő ismerőseik között találsz valakit, ha Neked jobban megy a társasági ismerkedés. Azonban ott is "le kell szólítani", jelezni kell, hogy tetszik és nem érdemes várni, hacsak nem akarsz egyedül megöregedni. A párkapcsolatokért tenni kell, különben vagy ki sem alakulnak vagy tönkremennek.

2015. szept. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nincs, társasági élet nagyon nem a világom.
2015. szept. 15. 23:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!