Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok ez kizáró ok...

Lányok! Nálatok ez kizáró ok lenne?

Figyelt kérdés

Felül jobb oldalon a középső és az oldalsó metszőfogam között van egy kis rés. Régen lyukas volt, aztán egy doki rosszul tömte be, és valahogy egy rés lett ott. Voltam másik dokinál azt mondta hogy tömni nem tudja, mert az előző doki annyit fúrt belőle, hogy nem tudná tömni. Pótolni vagy húzni lehetne de pótlásra nincs pénzem, húzatni meg nem akarom mert nagyon feltűnő lenne. Így nem annyira feltűnő, csak ha mosolygok látszik hogy van ott egy kis rés.


Egyébként ápolt vagyok, körmeim fogaim(ennek a kivételével) bőröm rendben vannak, ápoltak, hajam nem zsíros nem korpás, rendesen tisztálkodom, normálisan (néha kicsit keményebben) öltözködöm. Van egy pár pattanásom és mitesszerem, de nem sok. Kedves vagyok, megértő, segítőkész mások szerint vicces, vagy csak szimplán idióta, intelligensnek mondom magam, mások is annak tartanak (nem egoizmusból mondom ezeket, csak azért hogy teljes kép legyen a kérdéshez)


Adnátok esélyt egy ilyen srácnak? Jelenleg egy lányhoz sem merek odamenni, mert félek mit szólnának (vannak lány barátaim de csak baráti viszony).



2015. szept. 11. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne legyél már hülye. Ha ilyen icipici dolgok miatt nem találnának az emberek párt, akkor már rég kihaltunk volna. Tökéletes ember nincs. Valakinek nagy az orra, eláll a füle, pattanásos az arca, van rajta valami heg vagy akár fejlődési rendellenesség, van, aki szeplős, túlzottan anyajegyes, valakinek hely van a foga között, valakinek túl vékony az ajka, lapos a segge, nincs dereka stb.

Tökéletes ember NINCS.

2015. szept. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen ezt én is tudom.

Csak a mostani korombeliek többsége (tisztelet a kivételnek) eléggé.. hogy mondjam felületesen értékel. Tehát ha nem vagyok divatkövető vagy valami akkor alapból kevesebb eséllyel indulok. (17 vagyok egyébként)

2015. szept. 11. 19:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek a magához hasonlót kell megtalálnia. Ha neked nem számít igazán pl. a divat, nem mész a többi ember után, nem érzed magad egy szardarabnak azért, mert nincs "ermaxod" meg "ájfonod", akkor miért lenne szükséged olyan emberre, aki meg így gondolkodik?

Nyilván téged majd az fog észrevenni, aki hozzád hasonlóan gondolkodik. No para, ne akadj fenn hülyeségeken.

2015. szept. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!